مورد مثبت کرونا در اسکو ثبت نشده است
مورد مثبت کرونا در اسکو ثبت نشده است
اسکو - فرماندار شهرستان اسکو گفت: تاکنون مورد مثبت ویروس کرونا در شهرستان اسکو مشاهده نشده است.

به گزارش عصرتبریز، بابک رضی منش صبح امروز در نشست قرارگاه زیستی شهرستان اسکو اظهار کرد: همیشه در برابر چالش‌ها با عزم و اراده جمعی موفق بوده‌ایم و با هماهنگی و عزم و اراده جدی و همدلی نیز می‌توانیم در مقابله با کرونا موفق شویم.

وی افزود: قرارگاه زیستی پدافند غیرعامل شهرستان اسکو در آماده‌باش کامل قرار دارد و تاکنون مورد مثبت ویروس کرونا در شهرستان اسکو مشاهده نشده است.

فرماندار شهرستان اسکو خاطر نشان کرد: تمامی ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان مکلف هستند با بسیج تمامی امکانات همکاری تنگاتنگ با شبکه بهداشت و درمان شهرستان داشته باشند.

رضی منش ادامه داد: شبکه‌های اجتماعی، فعالان رسانه‌ای شهرستان با لحاظ حفظ آرامش روانی جامعه و انتشار اخبار رسمی و موثق و تلاش برای آگاهی بخشی با استفاده از پیام‌های اموزشیاستاندارد و مورد تأیید وزارت بهداشت و درمان به مدیریت بیماری کرونا کمک کنند.

وی باب بیان اینکه مرکز مدیریت و پایش اقدامات پیشگیرانه ادارات و دستگاه‌های اجرایی در مقابله با ویروس کرونا در شبکه بهداشت و درمان شهرستان تشکیل می‌شود، عنوان کرد: با خود مراقبتی و اجرای توصیه‌های بهداشتی می‌توان از ابتلاء به این بیماری در امان بود.

فرماندار اسکو تصریح کرد: تمامی ادارات و دستگاه‌های اجرایی تدابیر و تمهیدات لازم را برای پیشگیری در زیر مجموعه خویش اتخاذ و برنامه‌های آموزشی با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان اجرا کنند.

رضی منش متذکر شد: شهرداری‌های شهرستان نسبت به ضدعفونی تاکسی‌ها و اتوبوس‌های حمل و نقل درون شهری، ایستگاه‌ها و مراکز عمومی اقدام کنند.