شهروندان از حضور در آرامستان‌های تبریز پرهیز کنند
شهروندان از حضور در آرامستان‌های تبریز پرهیز کنند
سرپرست سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز از شهروندان درخواست کرد برای جلوگیری از شیوع کرونا از حضور در گورستان‌های محلی و وادی‌رحمت خودداری کنند.

به گزارش عصرتبریز، فرخ جلالی در جمع خبرنگاران افزود: تجمعات انسانی یکی از مهمترین بسترهای شیوع ویروس کرونا است و انتظارمان از شهروندان موکول زیارت اهل قبور به زمان دیگری است.

وی همچنین از عموم مردم درخواست کرد در شرایط فعلی که ویروس کرونا شیوع بیشتری دارد، از توزیع نذری و هرگونه اقلام خوراکی در آرامستان‌های شهر تبریز پرهیز کنند.

جلالی با اشاره به اینکه حضور در وادی‌رحمت برای مراسم تشییع و تدفین متوفیان اجتناب ناپذیر است، تاکید کرد: به غیر از بستگان درجه یک متوفیان، تجمع افراد در مراسم تشییع و تدفین غیرضروری است.

وی ادامه داد: مجموعه سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز تمهیدات لازم برای جلوگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا در گورستان‌های محلی تبریز و به ویژه وادی‌رحمت اتخاذ کرده اما همچنان بر عدم حضور مردم تاکید داریم.

جلالی گفت: تمام معابر و سطوح قبور آرامستان وادی رحمت توسط اکیپ‌های ویژه سمپاشی و ضدعفونی شده و نیروهای این سازمان برای رعایت مسائل بهداشتی و سلامتی توجیه شده اند.