نصب تونل‌های ضدعفونی در شهرداری تبریز
نصب تونل‌های ضدعفونی در شهرداری تبریز
شهردار تبریز از راه‌اندازی و نصب تونل‌های ضدعفونی در ادارات و سازمان‌های شهرداری تبریز خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، تونل‌های ضدعفونی هوشمند امروز برای اولین بار در تبریز توسط گروه صنعتی ماشین‌سازی تبریز راه‌اندازی و با حضور شهردار تبریز رونمایی شد.

ایرج شهین‌باهر در حاشیه مراسم رونمایی از این تونل ضدعفونی گفت: این تونل‌ها یکی از نیازهای ضروری در شهر تبریز بود که به همت مجموعه بزرگ ماشین‌سازی تبریز به بهره‌برداری رسید.

وی با بیان اینکه این تونل‌های ضدعفونی هوشمند بوده و به‌صورت اتوماتیک کار می‌کنند، ادامه داد: در بیمارستان‌ها و ادارات همچون مجموعه‌ها و سازمان‌های شهرداری تبریز به این‌چنین امکاناتی نیاز داشتیم که خوشبختانه ماشین‌سازی تبریز موفق به راه‌اندازی و ساخت این تونل‌ها شده است.

شهردار تبریز افزود: هم‌اکنون ادارات شهرداری تبریز با یک سوم ظرفیت درحال فعالیت بوده و شاهد مراجعات مردمی نیز هستیم که برای همین منظور و حفظ بهداشت عمومی و شکست دادن ویروس کرونا ادارات و سازمان‌ها به این تونل‌ها مجهز می‌شوند.

شهین‌باهر، به دانش فنی ساخت این تونل نیز اشاره داشت و گفت: دانش فنی بالایی در مجموعه ماشین‌سازی تبریز و سایر مجموعه‌های فنی داریم که علیرغم تحریم‌های ظالمانه نیازهایمان را مرتفع ساخته و مبارزه با کرونا را آسان‌تر می‌کند.