آغاز توزیع ۶۶ هزار بسته غذایی در اردبیل
آغاز توزیع ۶۶ هزار بسته غذایی در اردبیل
اردبیل - فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ۶۶ هزار بسته غذایی در رزمایش کمک مومنانه آماده پخش بین خانوارهای نیازمند است.

به گزارش عصرتبریز، سردار جلیل بابازاده بعد از ظهر سه‌شنبه در مراسم آغاز رزمایش کمک مومنانه استان اردبیل که در حسینیه ثارالله سپاه پاسداران استان اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: ۶۶ هزار بسته غذایی در رزمایش کمک مومنانه آماده پخش بین خانوارهای نیازمند و آسیب‌دیده از بیماری کرونا است.

وی افزود: در مرحله اول این رزمایش توزیع ۱۵ هزار بسته غذایی از امروز آغاز خواهد شد و با توجه به زیاد بودن کمک‌های مومنانه، توزیع تا عید سعید فطر ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه استان اردبیل، ضمن تقدیر و تشکر از مردم و مسئولین در راستای جمع آوری کمک‌های مومنانه، افزود: همانطور که در دوران دفاع مقدس مردم و مسئولین در کنار هم به کمک قشر آسیب‌دیده آمدند، امروز هم در سنگری دیگر و در بحران شیوع بیماری کرونا شاهد آن هستیم که مردم و مسئولین و دستگاه‌های اجرایی در کنار هم و در قالب رزمایش کمک مومنانه به کمک اقشار آسیب‌دیده از بیماری کرونا و خانوارهای نیازمند آمده اند.

وی با اشاره به اینکه تمامی بسته‌های کمک مومنانه تا عید فطر به دست جامعه هدف خواهد رسید، خاطر نشان کرد: در طرح تقاطع گیری بسته‌های کمک مومنانه به خانوارهایی که تحت پوشش هیچ‌گونه نهاد حمایتی نیستند توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: با توجه به گستردگی جامعه هدف، در روزهای آتی این بسته‌ها به دست تمامی خانوارهایی که ثبت‌نام شده و مورد بررسی قرار گرفته‌اند با حفظ کرامت و عزت خواهد رسید.