نگاه مردم به مجموعه شهرداری تغییر یافته است
نگاه مردم به مجموعه شهرداری تغییر یافته است
شهردار تبریز گفت: نگاه مردم به مجموعه شهرداری و شورای شهر تبریز نسبت به چهار سال گذشته تغییر یافته است.

به گزارش عصرتبریز، ایرج شهین‌باهر پیش از ظهر امروز در جلسه مدیران شهرداری تبریز اظهار داشت: نگاه مردم به مجموعه شهرداری و شورای شهر تبریز نسبت به چهار سال گذشته تغییر یافته است که این تغییر نگرش به خاطر تلاش کارکنان در خدمت‌رسانی و پای کار بودن مدیران این نهاد در عرصه‌های مختلف است.

وی با بیان اینکه سیستم شهرداری با توجه به نیاز مجموعه و تخصص و سابقه افراد اقدام به نصب مدیران می‌کند، ادامه داد: خدمات شهرداران و مدیران شهری سال‌های سال در اذهان عموم باقی می‌ماند و چه بسا زمانی برسد که خود ما نیز در سال‌های آتی از امکانات و تجهیزات شهر استفاده کنیم و به همین خاطر امروز نیازمند مدیریت اصولی در ارائه خدمات شهری هستیم.

شهردار تبریز، با اشاره به طرح کاشت یک میلیون اصله نهال، گفت: در کنار این اقدام مهم، با تملک ۵۰ هکتار از باغات قدیمی تبریز، در آینده نزدیک شاهد افزایش فضای سبز و امکان کاشت نهال در همین باغات خواهیم بود.

شهین‌باهر شیوع ویروس کرونا را عامل تأخیر در اجرای پروژه‌های عمرانی شهرداری در سال جاری معرفی کرده و یادآور شد: هرچند شیوع این بیماری شهرداری تبریز را در اجرای پروژه‌های پیش‌بینی شده عقب انداخت، ولی با تلاش همکاران این تأخیر را جبران می‌کنیم.

او افزود: امسال آخرین سال شورای پنجم شهر است و ضرورت دارد که زحمات چند ساله شورا و شهرداری شکوفا شده و به نتیجه برسد و تقدیم شهروندان شریف شود.

شهردار تبریز با اشاره به ضرورت اجرایی شدن بودجه سال ۹۹ خاطرنشان کرد: اجرایی کردن بودجه امسال تکلیفی بر گردن ما است که بایستی به موقع انجام دهیم؛ چرا که هم درآمد شهرداری و هم تکالیف شورا مشخص است و بایستی با تلاش مضاعف و رفع موانع موجود، بودجه ۹۹ را عملیاتی نمود.

او در پایان صحبت‌های خود از تمامی ادارات، مناطق و سازمان‌هایی که به نوعی در خدمت شهر هستند و به‌خصوص در شیوع بیماری کرونا، پای کار بودند، تقدیر و تشکر نموده و اظهار امیدواری کرد تا پایان سال روند خدمت‌رسانی با همین شتاب ادامه یابد.