‌احداث تقاطع غیرهمسطح ارتش-آزادی آغاز شد
‌احداث تقاطع غیرهمسطح ارتش-آزادی آغاز شد
مدیرعامل سازمان عمران تبریز گفت: به زودی عملیات اجرائی پروژه تقاطع غیرهمسطح ارتش-آزادی توسط سازمان عمران تبریز آغاز می‌شود.

به گزارش عصرتبریز، بابک شریفی در گفت‌وگو با خبرنگاران از آغاز عملیات اجرائی پروژه تقاطع غیرهمسطح ارتش خبر داد و اظهار داشت: این پروژه در بودجه سال ۹۹ شهرداری تبریز به تصویب رسیده و با انجام مناقصه پیمانکار پروژه مشخص و تحویل زمین و تجهیز کارگاه نیز انجام گرفته است.

وی تاکید کرد: تلاش می‌کنیم با انجام سونداژ، عملیات اجرایی پروژه تا پایان هفته جاری آغاز شود تا در فصل کاری تبریز زمان را از دست ندهیم.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز با اشاره به اهمیت ترافیکی تقاطع ارتش گفت: اجرای پروژه و محوطه کارگاه را به نحوی اجرایی خواهیم کرد که کمترین ترافیک و راه بندان را در مسیر شاهد باشیم تا شهروندان با تکمیل و افتتاح پروژه تردد سهل و آسان در مسیر داشته باشند.

شریفی با اشاره به اهمیت همکاری بین بخشی در اجرای این پروژه گفت: بین شهرداری منطقه سه تبریز به عنوان کارفرمای پروژه و همچنین سازمان سیما و منظر به عنوان متولی فضای سبز شهری برای جابجائی درختان واقع در پروژه و سازمان عمران تبریز همکاری جدی برای تسریع در اجرا و بهره‌برداری سریع این پروژه وجود دارد.

وی تاکید کرد: قرار نیست درختی در این پروژه قطع شود و یقینا سازمان سیما و منظر شهرداری به شکل اصولی نسبت به جابجائی و انتقال آنها اقدام خواهد کرد.