برخورد با انباشت خودرو صفر کیلومتر در پارکینگ‌های عمومی
برخورد با انباشت خودرو صفر کیلومتر در پارکینگ‌های عمومی
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی از تشدید اقدامات نظارتی بر پارکینگ‌ها و سوله‌های نگهداری خودرو خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، مقصود رضازاده از تشدید اقدامات نظارتی بر پارکینگ‌های عمومی و سوله‌های نگهداری خودرو خبر داد و گفت: این امر در راستای برخورد با انباشت و احتکار احتمالی خودروهای صفر کیلومتر انجام می‌شود.

وی با اشاره به تأثیر مخرب نگهداری بلا وجه خودروهای سواری صفر کیلومتر در پارکینگ‌ها در تشدید نابسامانی و رواج سفته‌بازی با هدف سودجویی از فضای روانی حاکم بر بازار خودرو، تصریح کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در ادامه ساسیت‌های نظارتی وزارت صمت، با هرگونه اخلال در شفافیت روند عرضه و تقاضا و اضرار به مصرف‌کنندگان واقعی، برخورد خواهد کرد.

وی اضافه کرد: معاونت نظارت و بازرسی این سازمان در قالب بازرسی‌های نوبه‌ای و گشت‌های مشترک با دستگاه‌های مختلف استانی اقدامات نظارتی خود از پارکینگ‌ها و سوله‌های نگهداری خودرو در سطح استان را آغاز کرده و در صورت مشاهده هرگونه انباشت و احتکار خودروهای صفر کیلومتر وفق ماده ۴ قانون تعزیرات حکومتی با متخلفان برخورد مؤثر و بازدارنده به عمل خواهد آمد.

به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌شرقی، رضازاده از آمادگی شبانه‌روزی سامانه‌های مختلف سازمان صمت استان نظیر سامانه تلفنی ۱۲۴، سایت https://124.ir و نرم‌افزار آپ در دریافت و رسیدگی به شکایات مردمی خبر داد و گفت: تمامی گزارش‌های قابل پیگیری در کم‌ترین زمان ممکن مورد رسیدگی قرار گرفته و اعلام نتیجه خواهد شد.