تیم‌های لیگ برتر در بلاتکلیفی هستند
تیم‌های لیگ برتر در بلاتکلیفی هستند
مدیرعامل باشگاه تراکتور با بیان اینکه تیم‌های لیگ برتر در بلاتکلیفی هستند، گفت: ما نباید از جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا برداشت اشتباه کنیم.

به گزارش عصرتبریز، میرمعصوم سهرابی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه فوتبال برتر با بیان اینکه چندین بار به صورت رسمی و غیر رسمی موضع باشگاه تراکتور و اعلام مخالفت برای برگزاری و ادامه لیگ برتر در این شرایط را اعلام نمودیم، اظهار کرد: با وجود اینکه موافق برگزاری بازی‌ها نبودیم، اما حالا هم تابع قانون و مقررات هستیم و با تمام قدرت تمرینات‌مان را آغاز کرده و در مسابقات هم شرکت می‌کنیم.

او ادامه داد: آیا می‌دانید که قرار بود مسابقات سری آ ایتالیا از روز بیست و سوم خردادماه شروع شود، اما این تصمیم لغو شد؟ آیا می‌دانید که ژوپیر لیگ بلژیک و لیگ هلند لغو شده است؟

مدیرعامل باشگاه تراکتور با بیان اینکه تیم‌های لیگ برتر در بلاتکلیفی هستند، ابراز کرد: ما نباید از جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا برداشت اشتباه کنیم؛ آقای رئیس‌جمهور اعلام کردند برگزاری مسابقات به شرطی که طبق رعایت پروتکل‌های فیفا و ستاد ملی مبارزه با کرونا را انجام دهید، برگزار شود.

سهرابی یادآور شد: متاسفانه تا این لحظه گفته‌اند، شروع تمرینات از تاریخ یکم خردادماه خواهد بود یا مسابقات بیست و دوم خردادماه است. این موضوع را بر چه اساسی گفتند؟ کجای دنیا به این شکل است که بعد از ۷۵ روز قرنطینه، تنها سه هفته فرصت تمرین می‌دهند تا بازیکنان‌اش آماده شوند و در ۴۵ روز این تعداد بازی می‌گذارند؟

او تصریح کرد: هدف از برگزاری مسابقات فوتبال چه چیزی است؟ در کشور ما اوقات فراغت، نشاط اجتماعی جامعه، سلامتی و درآمد هدف از برگزاری بازی‌ها است، اما در فوتبال ایران که موضوع درآمد نیست و باید بگوییم فوتبال یک هزینه محسوب می‌شود.

مدیرعامل باشگاه تراکتور عنوان کرد: ما در فوتبال هزینه‌ای را انجام می‌دهیم تا نشاط اجتماعی، غنی‌سازی اوقات فراغت و سلامت جوانان‌مان را فراهم کنیم، اما وقتی در این مقطع نمی‌توانیم این کارها را انجام دهیم، چه فایده‌ای دارد؟ وقتی تماشاگر به استادیوم نیاید، غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان اتفاق نمی‌افتد.