روز قدس مسئله‌ی انقلابی و تاریخی ماست
روز قدس مسئله‌ی انقلابی و تاریخی ماست
منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس تصریح کرد: موضوع قدس، مسئله‌ی انقلابی، تاریخی و اسلامی ما بوده و همزاد انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش عصرتبریز، سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی با بیان این‌که روز قدس با ابتکار بسیار مهم و اثرگذار امام(ره) آغاز شد، اظهار کرد: ابتکار امام خمینی(ره) یکی از ابتکارهای تاریخی و ماندگاری بود که روز جهانی قدس را با هدف این‌که مسئله‌ی جهان اسلام است و نباید فراموش شود، تعیین کردند تا همه‌ی مسلمانان نسبت به موضوع قدس اهتمام بورزند.

وی افزود: هر چه جلوتر پیش می‌رویم روز قدس عمیق‌تر، نهادینه و جهانی‌تر می‌شود، برهمین اساس کسی نمی‌تواند روز قدس را فراموش کند، با ابتکار امام(ره)، نقش و رسالت ملت ایران در مسائل بین‌المللی جهان اسلام، نقش محوری و رهبری پیدا کرد و در طول ۴۰ سال، ایران کانون محور مقاومت شد.

منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با اشاره به ضرورت حمایت جهانیان و مسلمانان از کشور اشغالی فلسطین، تاکید کرد: مردم مظلوم فلسطین سال‌هاست که آواره شده و از کشور خود اخراج شده‌اند و کشورشان توسط رژیم صهیونیستی اشغال شده است، تمامی مسلمانان در خصوص مردم آواره و خاک فلسطین که متعلق به جهان اسلام است، باید احساس مسئولیت کنند.

به نقل از ایسنا، تاج‌الدینی با بیان این‌که تمامی آزادی‌خواهان جهان باید از مظلومیت و حق مردم فلسطین حمایت کنند، گفت: آزادی‌خواهان جهان همواره از حق مردم فلسطین حمایت و دفاع کرده‌اند.

وی با تاکید بر این‌که اسرائیل فرزند نامشروع استکبار جهانی انگلیس و آمریکاست، گفت: ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا بیشترین حمایت را از اسرائیل می‌کند تا در منطقه آشوب و فتنه برپا کند، معامله‌ی قرن نیز یکی از توطئه‌های اخیر آمریکاست که برای حفظ کیان رژیم صهیونیستی مطرح شده است.

تاج‌الدینی افزود: جبهه‌ی مقاومت آن‌چنان محکم شده است که از نقاط مختلف، اسرائیل را در محاصره‌ی خود گرفته است و برهمین اساس رژیم صهیونیستی نسبت به موجودیت خود احساس خطر می‌کند.

وی بیان کرد: آمریکا معامله‌ی قرن را مطرح کرد تا بتواند آینده‌ی رژیم صهیونیستی را حفظ کند.