فوت ۵۱ بیمار کرونا در شبانه‌روز گذشته
فوت ۵۱ بیمار کرونا در شبانه‌روز گذشته
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان به ۷ هزار و ۳۰۰ نفر رسید.

به گزارش عصرتبریز، کیانوش جهانپور ظهر امروز در ارتباط با وضعیت ابتلای کرونا در کشور با اشاره به افزایش تعداد بهبودیافتگان و رسیدن این تعداد به ۱۰۲ هزار و ۲۷۶ نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا، اظهار داشت: برابر آزمایش‌های انجام‌شده از روز گذشته تا کنون ۲ هزار و ۳۱۱ مورد دیگر به مبتلایان این ویروس افزوده شده است و از بین مبتلایان جدید، ۴۱۳ مورد بستری و یک‌هزار و ۸۹۸ مورد سرپایی و از افراد در تماس با مبتلایان بودند که شناسایی شدند.

وی با بیان این‌که تا کنون ۱۳۱ هزار و ۶۵۲ نفر از هم‌وطنان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند، افزود: متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۱ نفر دیگر از هم‌وطنان جان خود را از دست داده‌اند که در مجموع و از روز شیوع ویروس کرونا در کشور تا به امروز ۷ هزار و ۳۰۰ نفر در کشور فوت کرده‌اند و ۲ هزار و ۶۵۹ نفر از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند.

سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد: تا کنون ۷۶۳ هزار و ۹۱۳ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

جهانپور یادآور شد: وضعیت استان خوزستان، همچنان قرمز است و در طول ۲۴ ساعت گذشته در ۱۴ استان موارد فوتی صفر و در ۶ استان، فقط یک مورد فوتی گزارش شده است.