حمایت از آرمان‌های فلسطین متوقف نشده است
حمایت از آرمان‌های فلسطین متوقف نشده است
امام جمعه تبریز گفت: حمایت از آرمان‌های فلسطین متوقف نشده است و همچنان به مبارزه خود تا نابودی رژیم صهیونیستی ادامه می‌دهیم.

به گزارش عصرتبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم روز جمعه به‌مناسبت روز قدس در گفت‌وگو با رسانه‌ها اظهار کرد: اکنون شجره طیبه انتفاضه‎ی سنگ روییده و به مرحله تولید سلاح‌های پیشرفته رسیده است؛ شکست ۶ کشور عرب از رژیم پوشالی صهیونیسم در گذشته اکنون به شکست پنجمین ارتش جهان از مقاومت و حزب‌الله لبنان منجر شده است.

وی افزود: با پیروزی ایران در دفاع مقدس و پیشرفت انقلاب اسلامی، جوانان مقاومت ابتدا در لبنان و سپس در فلسطین رشد کردند و پس از جنگ‌های نمایشی سران عرب و سازش ننگین آن‎ها، شجره طیبه انتفاضه‎ی سنگ روئید.

حجت‎الاسلام آل‌هاشم گفت: امسال نیز ثابت می‌کنیم که حمایت از آرمان‌های فلسطین متوقف نشده و به علت مشکلات ناشی از کرونا، جوانان در فضای مجازی و رسانه‌ای شور مبارزه با صهیونیسم را به نمایش می‌گذارند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: جوانان حزب‌اللهی جهان و مقاومت هرگز از آرمان‌های قدس و فلسطین کوتاه نخواهند آمد و همچنان به مبارزه خود تا نابودی رژیم صهیونیستی ادامه خواهند داد.

امام جمعه تبریز گفت: شجره طیبه انتفاضه‎ی سنگ در فلسطین از مرحله تهیه قلاب‎سنگ به مرحله تولید موشک‌های نقطه‌زن رسیده است.