فضاسازی گسترده به‌مناسبت سالگرد ارتحال امام (ره)
فضاسازی گسترده به‌مناسبت سالگرد ارتحال امام (ره)
مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز از فضاسازی‌های گسترده به‌مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در نقاط مختلف سطح شهر خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، سعید حاجی‌زاده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا و لزوم تداوم مراقبت‌های بهداشتی و تاکیدات ستاد مقابله با کرونا، امسال مراسمی متمرکز و مردمی در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) برگزار نمی‌شود.

او با اشاره به برنامه‌های شهرداری تبریز جهت پاسداشت سالروز ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران و قیام ۱۵ خرداد، گفت: در همین راستا ۱۵۰ بنر و ۱۰ بیلبورد توسط اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز، مناطق ۱۰گانه شهرداری، سازمان بسیج شهرداری، سازمان‌ها و شرکت‌های تابع در سطح شهر اکران شده است.

حاجی‌زاده یادآور شد: امسال نیز همچون سال‌های گذشته اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز با فضاسازی‌های گسترده این رویداد تاریخی را گرامی داشته است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز از توزیع پوسترهایی با مضامین سالگرد ارتحال در اتوبوس‌های شهری خبر داده و خاطرنشان کرد: ۱۵۰۰ پوستر با مضامین سالگرد ارتحال امام راحل(ره) نیز در اتوبوس‌های شهری تبریز نصب گردیده است.