تایید ابتلای دو عضو تیم ماشین‌سازی به کرونا
تایید ابتلای دو عضو تیم ماشین‌سازی به کرونا
پزشک تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز از دو مورد جدید مبتلا به کرونا و یک مورد مشکوک در این تیم خبر داد.

به گزارش عصرتبریز به نقل از روابط عمومی باشگاه ماشین‌سازی تبریز، صبح روز گذشته، اعضای تیم ماشین‌سازی تبریز جهت برگزاری اولین دیدار خود بعد از شیوع کرونا آزمایش PCR را انجام دادند که متاسفانه بار دیگر موارد مثبتی در این آزمایشات دیده می‌شود.

دکتر عباس‌زاده، پزشک تیم ماشین‌سازی تبریز در این خصوص اظهار داشت: متاسفانه با تمامی سخت‌گیری‌های انجام شده در رعایت پروتکل‌های بهداشتی بار دیگر با دور مورد مثبت و یک مورد مشکوک در تیم ماشین‌سازی روبرو هستیم که جواب آزمایشات دو مورد از آن قطعی بوده و یک مورد مشکوک به آزمایشات تکمیلی ارجاع داده شد تا ۲۴ ساعت آینده تکلیف آن مشخص خواهد شد.

پزشک تیم ماشین‌سازی درخصوص موارد جدید مثبتی‌های اعلام شده گفت: دو نفر که به این ویروس مبتلا شده‌اند و از همراهی تیم باز ماندند و از امروز وارد قرنطینه خانگی خواهند شد و مورد سوم نیز که مشکوک است اگر تا زمان پرواز تیم جواب آزمایشات به دستمان برسد در مورد آن با توجه به نتیجه به دست آمده تصمیم‌گیری خواهد شد و درصورت عدم دریافت جواب آزمایشات تا زمان پرواز، مورد سوم نیز اجازه همراهی تیم را نخواهد داشت.

همچنین محمد سهرابی‌نژاد، مدافع ۲۱ ساله تیم فوتبال ماشین‌سازی در جریان تمرینات این تیم دچار پارگی رباط صلیبی شد و ادامه مسابقات فصل را از دست داد.