پروژه تقاطع ارتش-آزادی با سرعت و کیفیت کافی اجرا می‌شود
پروژه تقاطع ارتش-آزادی با سرعت و کیفیت کافی اجرا می‌شود
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز گفت: تدابیر لازم برای اجرای سریع و باکیفیت پروژه تقاطع غیرهمسطح ارتش اندیشیده شده است.

به گزارش عصرتبریز، بابک شریفی در جلسه کارگاه تقاطع ارتش-آزادی با اشاره به اهمیت پروژه بر اجرای سریع و اصولی پروژه در شان شهروندان تاکید کرد.

وی با اشاره به اهمیت ترافیکی و موقعیت قرارگیری پروژه گفت: با اجرای یک پروژه با کیفیت و سرعت قابل قبول به امید خدا یک رکورد در اجرای پروژه عمرانی ثبت خواهیم کرد تا نقطه آغازی برای انجام دیگر پروژه‌های عمرانی در تبریز باشد.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز افزود: برای دست‌یابی به این هدف که پروژه با سرعت و کیفیت کافی اجرا شود اقدامات لازم برای بررسی و رفع مشکلات فنی و اجرایی قبل از اجرا با هماهنگی مشاور پروژه بررسی خواهد شد تا حین اجرا مشکل و مانعی باعث ایجاد وقفه یا مشکلی در پروژه نگردد و در کنار آن همان‌طور که شهردار و شورای اسلامی شهر وعده داده‌اند با تزریق مالی، پروژه را سرعت و دقت پیش خواهیم برد.

وی گفت: پروژه تقاطع ارتش-آزادی با هدف کاهش ترافیک این تقاطع که یکی از ورودی‌های اصلی هسته مرکزی شهر است مصوب و اجرای آن به سازمان عمران محول شده است، پروژه با طول ۵۵۵ متر با ۷ دهانه شامل ۸۰ حلقه شمع ۱۰ متری و سازه فلزی عرشه در ضلع غربی تقاطع با اجرای حصارکشی کارگاه و انجام سونداژ دستی جهت بررسی وضعیت سیستم‌های تاسیساتی و مخابراتی موجود محتمل آغاز بکار کرده و جهت کاهش مزاحمت ترافیکی مسیر کمکی در ضلع جنوبی پروژه برای تردد خرودوها از سمت غرب به شرق پیش‌بینی شده است.