دستگیری چند اراذل و اوباش در تبریز
دستگیری چند اراذل و اوباش در تبریز
فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: چند اراذل و اوباش که در یکی از محلات تبریز امنیت عمومی را به مخاطره انداخته بودند، دستگیر شدند.

به گزارش عصرتبریز، سردار حسین عبدی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قرار نیست پلیس در مواقع حساس، نظاره‌گر باشد، بلکه دستی که برای ضربه به مردم با قمه‌کشی به بالا می‌رود باید خرد شود.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی یکی از برنامه‌های پلیس را برخورد جدی با اراذل و اوباش دانست و گفت: چند نفر از اراذل و اوباشی که در یکی از محلات تبریز با یکدیگر درگیر شده و امنیت عمومی مردم را به مخاطره انداخته بودند، دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: این چند شرور که در یکی از محلات تبریز با استفاده از چاقو و قمه با یکدیگر درگیر شده و آرامش عمومی مردم را به هم زده بودند، با تلاش ماموران امنیت عمومی دستگیر شدند.

وی با هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی که بخواهند با قدرت نمائی و حرکات غیر متعارف آرامش عمومی شهروندان را خدشه دار کنند، تاکید کرد: پلیس همیشه آماده است و اجازه نخواهد داد افراد شرور و اوباش با قدرت پوشالی و کذائی خود، امنیت عمومی و آرامش شهروندان را که خط قرمز پلیس است، به خطر بیندازند.