آغاز طرح جمع‌آوری متکدیان حرفه‌ای در وادی رحمت
آغاز طرح جمع‌آوری متکدیان حرفه‌ای در وادی رحمت
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز اعلام کرد: طرح ویژه ارتقای امنیت و جمع‌آوری متکدیان حرفه‌ای در وادی رحمت تبریز اجرا می‌شود.

به گزارش عصرتبریز، فرخ جلالی در حاشیه کارگروه مشترک ارتقای امنیت وادی رحمت تبریز، اظهار داشت: با هدف ارتقای امنیت و نیز رضایتمندی شهروندان، ماموران انتظامی با همکاری حراست سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز نسبت به جمع‌آوری متکدیان اقدام می‌کنند.

وی ادامه داد: بر اساس این طرح، نیازمندان واقعی تحت پوشش خدمات اجتماعی موسسه خیریه مستمندان قرار گرفته و متکدیان حرفه‌ای نیز به سیستم قضایی معرفی می‌شوند.

جلالی در ادامه با تاکید بر لزوم ارتقای امنیت و مقابله با وقوع جرائم مختلف در سطح وادی رحمت گفت: بر این اساس مقرر شد با هماهنگی فرماندهی محترم انتظامی شهرستان تبریز و کلانتری محل، ماموران لباس شخصی به گشت‌زنی بپردازند.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز یادآور شد: مشغولیت ذهنی و غفلت خانواده‌های داغدار راه را برای سوءاستفاده سارقان و افراد سودجو هموار می‌کند تا نسبت به سرقت اموال و خودروهای آنان اقدام کنند.

جلالی ضمن تاکید بر لزوم رعایت اصول امنیتی و هوشیاری شهروندان هنگام مراجعه به وادی رحمت تصریح کرد: از عموم شهروندان درخواست می‌کنیم از به همراه داشتن اشیای قیمتی خودداری نموده و از پارک کردن خودروهای خود در معابر خلوت خودداری نمایند.

وی همچنین با بیان اینکه به دلیل وضعیت هشدار وادی رحمت، لازم است شهروندان با حداقل نفرات در مراسم تشییع و تدفین حاضر شوند، گفت: شهروندان گرامی به هنگام تشییع و تدفین نیز ضمن رعایت نکات امنیتی، هوشیاری خود را نسبت به نزدیک شدن افراد ناشناس و احتمال سرقت اموال حفظ نمایند.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز در ادامه از همکاری دادگستری آذربایجان‌شرقی، فرماندهی انتظامی و بنیاد خیریه مستمندان تبریز در جمع‌آوری متکدیان حرفه‌ای و سالم‌سازی محیط وادی رحمت قدردانی کرد.