برگزاری مراسم دعای عرفه در ۴ نقطه تبریز
برگزاری مراسم دعای عرفه در ۴ نقطه تبریز
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: در ۴ نقطه شهر تبریز مراسم‌ دعای عرفه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

به گزارش عصرتبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن شعبانی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن روز عرفه “روز نیایش”، این مراسم معنوی روز پنجشنبه در آذربایجان‌شرقی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به رعایت مسائل بهداشتی در برگزاری این مراسم معنوی، افزود: متولیان مساجد و اماکن مقدس شهرهای استان باید سعی کنند که این مراسم در مکان‌های بزرگ و باز و با رعایت حداکثر فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود.

وی تاکید کرد: با توجه به شرایط کرونایی، مناجات‌خوان‌ها و مسئولان برگزار کننده این مراسم معنوی، نسبت به کوتاه کردن زمان آن تدبیر کرده و از برخی برنامه‌های حاشیه‌ای پرهیز کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: در تمامی شهرهای استان و چهار نقطه شهر تبریز مراسم‌ دعای عرفه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان، شعبانی در خصوص مکان‌های برگزاری دعای پرفیض عرفه در تبریز، افزود: مراسم دعای عرفه در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز، بوستان قرآن، امام‌زاده عون بن علی(ع) و امام‌زاده سید حمزه(ع) تبریز برگزار خواهد شد.