۳ امتیاز بازی با پیکان برای‌مان حیاتی است
۳ امتیاز بازی با پیکان برای‌مان حیاتی است
مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: می‌خواهیم به بالای جدول برویم و در رتبه دوم قرار بگیریم و سعی می‌کنیم سه امتیاز دیدار با پیکان را بگیریم.

به گزارش عصرتبریز ، علیرضا پژمان مربی تراکتور در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل پیکان که قرار است امروز (جمعه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شود، اظهار داشت: با توجه به اینکه نشست خبری همزمان با تمرین تیم تراکتور بود، ساکت الهامی عذرخواهی کرد و در نشست شرکت نکرد.

وی ادامه داد: بازی با پیکان یک بازی سخت و مشکلی است، چون می‌خواهیم به بالای جدول برویم و در رتبه دوم قرار بگیریم و سعی می‌کنیم سه امتیاز را بگیریم. از طرف دیگر تیم پیکان به دنبال فرار از سقوط است و به همین دلیلی بازی سختی خواهد بود. انشاالله که بتوانیم از این بازی سربلند بیرون بیاییم و سه امتیاز را کسب کنیم.

وی درباره مصاحبه‌های قبلی ساکت الهامی مبنی بر تعیین شیوه بازی تراکتور با توجه به شرایط جدول و اینکه ممکن است پیکان برای فرار از انتهای جدول دست به یک بازی انتحاری بزند، عنوان کرد: ما یک هفته است که برای این بازی تمرین کرده‌ایم و نقاط قوت و ضعف این حریف را به بازیکنان گوشزد کردیم. این یک بازی خانگی برای ما است و سعی می کنیم سه امتیاز این دیدار خانگی را کسب کنیم، چون برای‌مان حیاتی است. ما روند بازی همیشگی خود را که ارائه یک بازی هجومی است و اینکه اول به دنبال آن خواهیم بود که گل دریافت نکنیم و سپس به گل برسیم را انجام می‌دهیم.

مربی تراکتور درباره غایبان این تیم در بازی با پیکان، گفت: مصدوم نداریم و همه بازیکنان به جز اشکان دژاگه که چهار کارته است، در اختیارمان هستند.