حل مشکلات اقتصادی نیازمند همکاری مجلس و دولت است
حل مشکلات اقتصادی نیازمند همکاری مجلس و دولت است
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: حل مشکلات کلان اقتصادی کشور نیازمند اصلاحات اساسی در ساختارها از طریق همکاری نزدیک مجلس و دولت است.

به گزارش عصرتبریز، احمد علیرضا بیگی روز شنبه در دیدار با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، اظهار داشت: حل مشکلات کلان اقتصادی کشور نیازمند اصلاحات اساسی در ساختارها از طریق همکاری نزدیک مجلس و دولت است.

وی افزود: در این راستا به شدت نیازمند همکاری‌های نزدیک دولت و مجلس و تمامی دستگاه‌های اجرایی از جمله نهادها و سازمان‌های اقتصادی از جمله صنعت برق هستیم تا روند بهبود رویه‌ها سرعت بیشتری به خود بگیرد.

وی با قدردانی از تلاش‌های صنعت‌گران برق کشور و آذربایجان‌شرقی، گفت: مشکلات اساسی کشور به نوع سیاست‌گذاری‌های کلان بازمی‌گردد و ما برای اینکه به اقتصاد واقعی دست یابیم و هزینه‌ها شفاف‌تر باشد، نیاز به اصلاح اساسی اقتصاد داریم تا از این فاصله طبقاتی که روزانه بیشتر می‌شود، جلوگیری کنیم.

بیگی، صنعت برق را تجارت و علم بزرگ در عرصه اقتصاد جهانی توصیف و اضافه کرد: امیدواریم وضعیت فعلی و مشکلات اقتصادی جامعه استمرار نیابد و با فسادهای کلان اقتصادی در سطح کشور مقابله شود تا مسیر رشد و پیشرفت صنایع مختلف از جمله برق نیز هموارتر شود.