همیشه از حضور در فوتبال آذربایجان استقبال کرده‌ام
همیشه از حضور در فوتبال آذربایجان استقبال کرده‌ام
سرمربی اسبق تراکتور و فعلی آلومینیوم در خصوص شایعات مربوط به حضورش در تراکتور صحبت کرد.

به گزارش عصرتبریز، در اخبار مربوط به گزینه‌های هدایت تیم تراکتور در هفته‌های اخیر، نام رسول خطیبی نیز دیده می‌شود. این در حالی است که اگر به نظرات کاربران در اخبارهای مربوطه نگاهی اندازیم، خطیبی در کنار چند گزینه دیگر از اقبال عمومی بالایی برخوردار است. خطیبی که فصل موفقی در آلومینیوم داشت و این تیم را لیگ برتری کرد، در حال حاضر مشغول آماده‌سازی این تیم برای حضور قدرتمند در لیگ برتر بیستم است. برای پیگیری چند و چون قضیه در شرایطی که هنوز سرمربی تراکتور مشخص نشده با رسول خطیبی صحبت کردیم که در ادامه می‌خوانید:

برای همکاری باید علاقه دو طرفه باشد

همه اهالی فوتبال از علاقه من به تراکتور و فوتبال آذربایجان مطلع هستند. من در طول سالیان گذشته بارها این علاقه را به صورت زبانی و عملی اثبات کرده‌ام. در چنین مقاطعی اما علاقه بایستی دو طرفه باشد تا منجر به یک همکاری شود و من همیشه خود را مدیون فوتبال آذربایجان می‌دانم و مثل برخی‌ها ترک آب و خاک نکرده‌ام.

ارتباطم با زنوزی حسنه است

برخی‌ها نیامدن من به تراکتور را به اتفاقات فصل گذشته ربط می‌دهند. در این خصوص باید بگویم که چنین اتفاقاتی در فوتبال حرفه‌ای عادی است و شاهد وقوع آن در تمامی باشگاه‌ها در مقاطع مختلف هستیم. ارتباط من با آقای زنوزی به مانند گذشته حسنه است و هیچ مشکلی با یکدیگر نداریم.

خواسته هواداران برای حضور در تراکتور

ار فوتبال‌دوستان آذربایجانی و هواداران تراکتور و هوادارانی که همیشه به من لطف داشتند، انرژی بسیار مثبتی دریافت کردم. ولی باز هم باید تاکید کنم که برای حضور من در فوتبال آذربایجان خواست مدیران نیز نیاز است ولی به عنوان یک هوادار وظیفه داریم تحت هر شرایطی از انتخاب مدیریت باشگاه حمایت کنیم چرا هدف نهایی همه‌مان موفقیت و سربلندی تراکتور آذربایجان است و من نیز یک هوادار تراکتور هستم و با آن‌ها خوشحال و با آن‌ها ناراحت می‌شوم. من همیشه از حضور در فوتبال آذربایجان استقبال کرده‌ام و این مقطع نیز از قاعده مستثنی نیست.