بمب ساعتی باشگاه تراکتور برای انفجار خشم هواداران
بمب ساعتی باشگاه تراکتور برای انفجار خشم هواداران
زمانی که ۲۴ ساعت زمان‌سنج تراکتوری‌ها به پایان رسید، شاهد انتشار خبری بودیم که همه را شوکه کرد.

به گزارش عصرتبریز، پیج اینستاگرام باشگاه تراکتور روز گذشته زمان‌سنجی را به کار انداخت که در ساعت ۱۲:۴۵ ظهر روز سه‌شنبه این زمان‌سنج به پایان می‌رسید. این زمان‌سنج ۲۴ ساعته در شرایطی پشت شد که هواداران تراکتور هفته‌هاست که پیگیر سرنوشت نیمکت تیم‌شان برای لیگ بیستم هستند. این استوری باعث شد تا هواداران تراکتور خود را آماده انتشار خبر انتخاب سرمربی تیم شان در پایان این زمان‌سنج باشند. زمانی که ۲۴ ساعت به پایان رسید، شاهد انتشار خبری بودیم که همه را شوکه کرد.

در حالی که همه منتظر انتشار یک خبر در حد و اندازه‌های ایجاد زمان‌سنج شمار ۲۴ ساعته بودند، باشگاه تراکتور با انتشار خبری کلی و بی‌ارزش در مقطع فعلی، انتظار میلیون‌ها هوادار خود در طی ۲۴ ساعت اخیر را به معنای واقعی کلمه به سخره گرفت. بخش رسانه‌ای باشگاه تراکتور که در طول فصلی که پشت سر گذاشتیم همواره در جنگ‌های رسانه‌ای علیه باشگاه، سیاستی منفعلانه داشت این بار نیز با به کار انداختن بمب ساعتی پر حاشیه، ضمن به سخره گرفتن هوادارانش، خود را نیز مضحکه رسانه کرد.

لازم به ذکر است که تمامی تیم‌های مدعی تکلیف نیمکت خود را مشخص و بازیکنان مورد نظرشان برای فصل آینده را یک به یک جذب می‌کنند. حتی استقلالی‌ها هم که درگیر حواشی زیادی بوده‌اند، با انتخاب استراماچونی به عنوان هدف اول و آخرشان، به هر دری می‌زنند که این مربی را روی نیمکت تیم‌شان بنشینند. در چنین شرایطی عدم انتخاب به موقع سرمربی که همواره به تراکتور ضربه زده، در کنار حرکات ناشیانه‌ای چون به کار انداختن یک زمان‌سنح مضحک، تنها بازی با روح و روان هوادارانی است که تراکتور تمام زندگی‌شان است.