نوبت‌دهی تعویض پلاک در تبریز اینترنتی می‌شود
نوبت‌دهی تعویض پلاک در تبریز اینترنتی می‌شود
رئیس پلیس راهور آذربایجان‌شرقی از نوبت‌دهی اینترنتی مراکز تعویض پلاک تبریز خبر داد و گفت: با توجه به شیوع کرونا چنین تصمیمی گرفته شد.

به گزارش عصرتبریز، سرهنگ یونس منفرد در جمع حبرنگاران اظهار کرد: با توجه به ازدحام روزانه مردم در مراکز تعویض پلاک و نظر به شیوع بیماری کرونا، مقرر شد سیستم نوبت‌دهی مرکز تعویض پلاک کلانشهر تبریز به صورت اینترنتی باشد.

وی افزود: از روز شنبه، ۲۹ شهریور ماه، سیستم تعویض پلاک کلانشهر تبریز اینترنتی می‌شود و مراجعان باید قبل از حضور در مرکز به صورت اینترنتی نوبت ورود به مرکز را دریافت کنند.

رئیس پلیس راهور آذربایجان‌شرقی در خصوص اجرای طرح نوبت‌دهی اینترنتی مرکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک تبریز گفت: این طرح از طریق سایت اینترنتی nobatdehi.epolice.ir و هم‌چنین سایت اینترنتی www.rahvar120.ir قابل دسترس خواهد بود و شهروندان می‌توانند قبل از مراجعه به مرکز تعویض پلاک به سایت‌های فوق مراجعه و نوبت اینترنتی دریافت کنند.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس آذربایجان‌شرقی، وی خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان افراد بدون نوبت به مرکز مراجعه نکرده چرا که از خدمات‌دهی بدون نوبت خودداری خواهد شد و شهروندان فقط در ساعات نوبت تعیین شده مراجعه کنند، نه قبل از ساعت تعیین شده و نه بعد از آن.