افتتاح ضلع شمالی مقبره‌الشعراء پس از اتمام المان ورودی
افتتاح ضلع شمالی مقبره‌الشعراء پس از اتمام المان ورودی
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز از افتتاح ضلع شمالی پروژه نیابتی مقبره‌الشعرا پس از اتمام المان ورودی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، بابک شریفی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: عملیات کف‌سازی ضلع شمالی مقبره‌الشعرا به اتمام رسیده و در صورت آماده بودن المان ورودی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد استان، این ضلع به بهره‌برداری رسیده و ورودی مقبره از ضلع شمالی باز می‌شود.

وی با بیان این‌که مناقصه‌ای برای اتمام کف‌سازی ضلع شرقی برگزار خواهیم کرد، افزود: کار اسکلت و فونداسیون آن تمام شده است و ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری با اشاره به کف‌سازی در دیگر ضلع‌های پروژه مقبره‌الشعرا نیز گفت: در ضلع غربی نیز با پیمانکاری برای احداث اسکلت و فونداسیون آن به توافق رسیدیم که در این بخش نیز ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی داریم.

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، شریفی اضافه کرد: ضلع‌های جنوب شرقی و جنوب غربی مقبره‌الشعراء را نیز امسال به مناقصه گذاشته و تلاش می‌کنیم عملیات اجرایی احداث اسکلت و فونداسیون کل محوطه این پروژه تاریخی فرهنگی را به اتمام برسانیم.