دستگیری شرور قمه‌کش در یکی از محلات تبریز
دستگیری شرور قمه‌کش در یکی از محلات تبریز
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی از دستگیری فرد شروری که عصر روز جمعه در یکی از محلات تبریز اقدام سلب آسایش شهروندان کرده بود، خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، سرهنگ هاشم شعفی در تشریح این خبر گفت: عصر روز جمعه، پلیس استان از یک مورد عربده‌کشی و مزاحمت به شهروندان در یکی از محلات تبریز توسط یکی از اوباش سابقه‌دار مطلع، که بلافاصله اکیپی از ماموران انتظامی تبریز جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی با بیان این‌که ماموران در صحنه با قمه‌کشی فرد شروری که اقدام به راهبندان و سلب آسایش شهروندان شده بود، مواجه شدند، افزود: با حضور پلیس، نامبرده نیز قصد مقاومت در مقابل پلیس را داشت که ماموران با اقتدار تمام و با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح در صحنه درگیری، با وی برخورد و هیبت پوشالی وی را در صحنه شکسته و وی را به دست قانون سپردند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی افزود: فرد دستگیر شده که یکی از افراد سابقه‌دار در امر شرارت بوده، پس از دستگیری از اقدامات خود اظهار ندامت و پشیمانی کرده و در مقابل قانون اظهار عجز و ناتوانی کرد.

وی گفت: این چندمین اقدام شجاعانه و مقتدرانه پلیس استان در مقابله با اراذل و اوباش طی چند هفته گذشته بوده و پیش از نیز ثابت شده که پلیس مقابل هرگونه شرارت و قدرت نمایی ایستاده و در تامین امنیت شهروندان با کسی تعارف ندارد.

وی تاکید کرد: خط قرمز پلیس امنیت و آسایش مردم است.