آزادی‌خواهان جهان به ایران چشم دوخته‌اند
آزادی‌خواهان جهان به ایران چشم دوخته‌اند
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: آزادی‌خواهان جهان به ایران چشم دوخته‌اند و باید فریاد ملت‌های مسلمان به گوش جهانیان رسانده شود.

به گزارش عصرتبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم امروز در نشست ستاد برگزاری مراسم ۱۳ آبان با اشاره به اینکه ایران اسلامی در چهار دهه گذشته همواره در خط مقدم جنگ اسلام با استکبار جهانی بوده است، اظهار داشت: اکنون نیز آزادی‌خواهان جهان به ایران چشم دوخته‌اند و باید با بهره‌مندی از فضای مجازی فریاد ملت‌های مسلمان به گوش جهانیان رسانده شود.

امام جمعه تبریز همزمانی روز ۱۳ آبان امسال با سالروز ولادت پیامبر رحمت حضرت محمد مصطفی را فرصت مناسب برای استکبار‌ستیزی و بیان ویژگی‌ها برتر پیامبر اکرم (ص) دانست و افزود: حرکت آزادی‌خواهان جهان به‌ویژه جوانان در اعلام انزجار از اهانت اخیر رئیس‌جمهور فرانسه نشان می‌دهد مستکبرین دچار استیصال شده‌اند.

وی با تاکید براینکه خیزش‌های اخیر مسلمانان جهان در این خصوص باعث عقب‌نشینی رئیس دولت فرانسه شد، گفت: اهانت مکرون رئیس‌جمهور نادان فرانسه با خشم مسلمانان جهان مواجه شد و این فرد ناآگاه به طرق مختلف سعی کرده است به نوعی اهانت خود را توجیه کند که این امر در سایه وحدت و همدلی مسلمانان به‌دست آمده است.