نخاله‌گاه‌های تبریز وسعت می‌گیرد
نخاله‌گاه‌های تبریز وسعت می‌گیرد
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز گفت: چند قطعه زمین در نقاط مختلف شهر جهت تبدیل به نخاله‌گاه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

به گزارش عصرتبریز، علیرضا اصغری در حاشیه بازدید از نخاله‌گاه‌های شهر، اظهار کرد: در این بازدید که از محل‌های مشخص شده توسط کارشناسان سازمان جهت تبدیل به نخاله‌گاه انجام شد، تمامی محل‌ها مشخص شده مورد تایید فنی قرار گرفت و مقرر شد اداره کل منابع طبیعی و راه و شهرسازی برای تحویل زمین‌های مذکور در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام کنند.

وی افزود: باتوجه به حساسیت موضوع باید تمامی ارگان‌ها و اداره‌های مرتبط، همکاری‌های لازم را داشته باشند و با هماهنگی‌های انجام شده، در این خصوص قول مساعد داده شده است.

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی یادآور شد: مقرر شده سازمان صنعت، معدن و تجارت در خصوص پتانسیل‌های موجود در معادن جنوب تبریز و مناطق بالادست اتوبان کسایی اقدام کرده و آنها را جهت بهره‌برداری به سازمان مدیریت پسماند تحویل دهند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: با احداث نخاله‌گاه‌های متعدد در اقصی نقاط تبریز و ساماندهی خودروهای حمل پسماندهای ساختمانی و عمرانی، دیگر شاهد آلودگی‌های بصری ناشی از نخاله‌های ساختمانی نباشیم.