تقدیر از قاسم محسنی مدیر عامل شرکت پروفیل یکتا ارس، در جشنواره امتنان
تقدیر از قاسم محسنی مدیر عامل شرکت پروفیل یکتا ارس، در جشنواره امتنان
توسط استاندار آذربایجان‌شرقی از مدیران کارآفرین و اشتغال زای استان و واحدهای نمونه تولیدی در سی و یکمین جشنواره امتنان تجلیل و تکریم شد.

به گزارش عصر تبریز، با اهدای لوح و تندیسی از قاسم محسنی مدیر عامل شرکت پروفیل یکتا ارس با برند تجاری آلسون به عنوان واحد نمونه آذربایجان شرقی سال ۱۳۹ در سی‌ و یکمین جشنواره «امتنان» تقدیر شد.

لوح و تندیس این جشنواره که به دلیل شیوع بیماری کرونا برگزار نشد، توسط دیندار، نماینده استاندار در اداره کل تعاون و کار در محل کارخانه آلومینیوم آلسون به مدیر عامل شرکت پروفیل یکتا ارس اهدا شد.

 

قاسم محسنی

در لوح تندیس استاندار آذربایجان شرقی آمده است:

برادر ارجمند جناب آقای قاسم محسنی

مدیر عامل محترم شرکت پروفیل یکتا ارس

«اعتلای ایران عزیز و نیل به قله های پیشرفت اقتصادی با وجود تنگناهای تحمیلی به واسطه تحریم های ظالمانه استکبار جهانی با کوشش و مساعی یکایک نقش آفرینان این عرصه تحقق می یابد و عرصه تولید و اشتغال با حضور فعالان اقتصادی زنده و پویاست و استمرار این مهم با همت والای کارآفرینان میسر خواهد شد.

تلاشهای ارزنده و خدمات ارزشمند آن واحد در ایجاد خدمات رفاهی برای کارگران و کارمندان سبب شده است تا از سوی هیات داوران جشنواره «امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید» به عنوان «واحد نمونه استانی در سال ۹۸» انتخاب گردید.

لازم می دانم از همه زحمات ارزشمند آن مدیریت محترم برای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت هر چه بیشتر به مردم شریف ایران صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم. از خداوند متعال سلامتی و موفقیت همگان را آرزومندم.»

محمدرضا پورمحمدی

 

گفتنی است شرکت پروفیل یکتا ارس-آلسون که به عنوان واحد نمونه استانی انتخاب شده، تولید کننده انواع مقاطع پروفیل های اختصاصی و غیر اختصاصی آلومینیومی و ترمال بریک  در منطقه آزاد ارس است که توانسته در سال اخیر با اتخاذ تدابیر مدیریتی ویژه و اهتمام هیات مدیره وکارگران و کارکنانش به کیفیت رقابتی چشمگیر دست یابد و سهم قابل توجهی از بازار داخلی و خارجی منطقه را به خود اختصاص دهد.