واکنش جنجالی علیپور به جدایی اش (عکس)
واکنش جنجالی علیپور به جدایی اش (عکس)
مدیرعامل مستعفی تراکتور واکنش مجازی پرحاشیه ای به جدایی اش داشت.

به گزارش عصر تبریز، محمد علیپور، مدیرعامل مستعفی باشگاه تراکتور که روز گذشته، درخواست استعفایش از سوی هیات مدیره باشگاه پذیرفته شد، بلافاصله بعد از این اتفاق، پستی را منتشر کرد که جنجال برانگیز بود. او با انتشار متن زیر در اینستاگرام خود نشان داد که به دلیلی نارضایتی از شرایط از تراکتور جدا شده است:

mohammadalipoor.fctr's profile picture

با سلام خدمت هواداران عزیز
برای بنده در کنار شما بودن، هرچند برای مدتی کوتاه، باعث بسی افتخار بود. در این مدت کوتاه، تلاش کردیم که شبانه روز برای باشگاه عزیزمان مفید باشیم. مالک باشگاه همراه بودند اما گاهی شرایط جوری که به نظر می‌آید نیست و بنده کار کردن در فضایی مه آلود را نه برای خود نه برای دیگران نمی پسندم.
خاطره هاى مجازى و حقیقی با شما فراموش نشدنى است.
امیدوارم همیشه شاد و پیروز باشید.
#بیر_تیم_بیر_یول

البته ساعتی پیش و قبل از اینکه ۲۴ ساعت از پست شبهه برانگیز علیپور بگذرد، مدیرعامل مستعفی تراکتوری ها این پست را در اینستاگرامش منتشر کرد تا اندکی جو را آرام کند:

mohammadalipoor.fctr's profile picture

سلام خدمت همزبان‌های عزیز و هواداران تراکتور.
ابراز لطف شما در ۲۴ ساعت گذشته باعث دلگرمی و خوشحالی من و خانواده‌ام بوده و تصور می‌کنم پاداش کار خالصانه خود در مجموعه‌ای که با آن فعالیت داشتم را گرفته‌ام.
خوشحالم که جوسازی‌ها و شایعات نادرست ذره‌ای در رابطه مخصوص ما تاثیری نگذاشته.این ارتباطی است که تا پایان عمر بنده برقرار خواهد بود و من به آن خواهم بالید.
یاشاسین اذربایجان یاشاسین تراکتور .
#بیر_تیم_بیر_یول