پلمب ۴۰ واحد صنفی متخلف در تبریز
پلمب ۴۰ واحد صنفی متخلف در تبریز
شهردار منطقه هفت تبریز گفت: ۴۰ واحد صنفی متخلف که پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده از سوی ستاد مقابله با کرونا را رعایت نمی‌کردند پلمب شدند.

به گزارش عصر تبریز، محمدعلی سلیمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: طبق مصوبات و دستورالعمل ستاد استانی مقابله با شیوع کرونا، اصنافی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند و یا بعد از ساعت ۶ عصر همچنان به فعالیت خود ادامه دهند و به اخطارهای ابلاغی توجه نکنند واحد آنها پلمب می شود.

وی با بیان اینکه تبریز در وضعیت بحرانی شیوع و ابتلا به ویروس کرونا قرار دارد، اظهار داشت: مقررات وضع شده از سوی ستاد استانی کرونا برای حفظ سلامت و جان تمام شهروندان بوده که با رعایت آنها می توان شرایط را کنترل و به وضعیت عادی برگرداند و این مهم نیازمند همکاری تمامی شهروندان و اصناف است.

سلیمی ادامه داد: نظارت و کنترل بر فعالیت اصناف، میزان رعایت الزامات ستاد کرونا در تمامی سطوح به صورت شبانه روزی در سطح منطقه توسط گروه های قرارگاه ستاد عملیاتی مقابله با شیوع کرونا در این منطقه انجام می شود و در مراحل اولیه به متخلفات تذکر و اخطار داده و در نهایت برخورد جدی و قانونی با آن ها انجام می شود.

کلانشهر ۱.۹ میلیون نفری تبریز دارای ۱۰ منطقه شهرداری است.