دستگیری ۴ مدیر ارشد در شهرستان اهر
دستگیری ۴ مدیر ارشد در شهرستان اهر
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اهر از برخورد قضایی با مدیران متخلف یکی از تعاونی‌های مسکن مهر و یکی از ادارات این شهرستان خبر داد.

به گزارش عصر تبریز، رحیم عبدالهی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: دستگاه قضایی هیچ تعارفی با اخلالگران اقتصادی و اختلاس کنندگان نداشته و با شدت با این متخلفان برخورد قانونی خواهد کرد.

وی ادامه داد: بر این اساس، در راستای حفظ و صیانت از بیت المال و اموال عمومی، سه مدیر ارشد یکی از تعاونی های مسکن شهرستان به جرم خیانت در امانت و حیف و میل دستگیر و پس از رسیدگی قضایی هم اکنون در زندان اهر در حال سپری کردن محکومیت کیفری خود هستند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اهر اضافه کرد: یکی از روسای ادارات شهرستان اهر نیز به اتهام اختلاس و ارتشاء، با همکاری دستگاه‌های امنیتی و انتظامی در کمترین زمان بازداشت شده و پس از تشکیل پرونده و برای ادامه مراحل قضایی، پرونده وی در یکی از شعب مرکز استان در حال رسیدگی است.

عبدالهی گفت: هر مدیر یا مسئولی که بخواهد از موقعیت و پست سازمانی خود سوء استفاده کرده و در بیت المال و اموال مردم دست درازی کند، با برخورد قاطع دستگاه قضایی مواجه خواهد شد.