ارائه خدمات اینترنتی به مددجویان کمیته امداد آذربایجان‌شرقی
ارائه خدمات اینترنتی به مددجویان کمیته امداد آذربایجان‌شرقی
مدیرکل کمیته امداد استان گفت: با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا در استان، به منظور کاهش خطر ابتلای افراد تحت حمایت به این بیماری، مددجویان می توانند درخواست های خود را از طریق درگاه اینترنتی ثبت و پیگیری کنند.

به گزارش عصر تبریز، دکتر محمد کلامی، مدیر کل کمیته امداد استان اظهار داشت: مددجویان می‌توانند خدماتی مانند مسکن، بهداشت و درمان،کمک هزینه ازدواج، حمایت های خاص، وام کارگشایی/دانشجویی، فرهنگی، اشتغال و مشاوره را از طریق درگاه اینترنتی ثبت و پیگیری کنند.

وی افزود: مددجویان می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی e.emdad.ir با استفاده از رایانه شخصی، گوشی همراه و یا دفاتر خدمات اینترنتی در روستاها و شهرها و بدون مراجعه به دفاتر کمیته امداد و درج کد ملی و شماره شناسنامه وارد سامانه شده و نسبت به ثبت و ارسال درخواست خود اقدام کنند.

وی تاکید کرد: پس از ثبت درخواست توسط مددجو، حداکثر بعد از یک ساعت درخواست‌های ثبت شده به صورت هوشمند به کارتابل مددکار خانواده در سیستم جامع خدمات حمایتی این نهاد منتقل می‌شود.

کلامی خاطر نشان کرد: ۸۰ هزار خانوار در آذربایجان شرقی تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.