واکنش علیپور به رقم قراردادهای افشا شده؛ تایید می کنم!
واکنش علیپور به رقم قراردادهای افشا شده؛ تایید می کنم!
مدیرعامل سابق تراکتور رقم قراردادهای افشا شده را تایید کرد.

به گزارش عصر تبریز، افشای رقم قراردادهای بازیکنان جدید تراکتور پس از استعفای محمد علیپور، حواشی زیادی را به وجود آورد. در حالی که برخی ها این مبالغ را دلیل جدایی علیپور از تراکتور می دانند، مدیرعامل سابق تراکتور در پیامی ویدیویی که روز گذشته منتشر کرد نسبت به این موضوع نیز واکنش نشان داده و گفت:

من  از مالک باشگاه تراکتور درخواست کردم که طبق نظر من با بابایی قرارداد بسته شود، اما این اتفاق رخ نداد. همچنین زنوزی شرط پذیرفته شده را ناقض سیاست‌های خود می‌دانست و ایرادی هم  به آن وارد نیست. به هر حال پرونده نقل و انتقالات ما با موفقیت نسبی بسته شد. من قرارداد‌های منتشر شده را با وجود اینکه در بخش زیادی از آن نقشی نداشته ام تایید می‌کنم.

وی همچنین با اشاره به نقش مستقیم مالک باشگاه در تخصیص ارقام یاد شده به بازیکنان گفت:

مالک باشگاه تراکتور   قبل از حضور من در باشگاه تاکید کرد که یک میلیارد تومان بابت رضایتنامه هادی  محمدی و ۲/۸۰۰  میلیارد تومان بابت دستمزد یکساله این بازیکن پرداخت شود. همچنین ۱/۶ میلیارد تومان بابت رضایت نامه و ۳/۲ میلیارد تومان بابت دستمزد بوحمدان در نظر گرفته شود. هخامنش فصل گذشته در یکی از باشگاه‌های عراقی با مبلغ بالا عضویت داشت. هخامنش در جلسه‌ای بین مالک باشگاه تراکتور، من، منصوریان و محرم پور در دفتر شرکت هلدینگ در تهران شرکت کرد. مبلغ قرارداد فصل اول این بازیکن معادل ۲/۲۰۰ میلیارد تومان توافق شد.

انتشار ارقام قرارداد یاد شده بلافاصله پس از قبول استعفای علیپور از پست مدیرعاملی تراکتور اتفاقی بود که باعث شد این تردید به وجود بیاید که شاید اتفاق رخ داده شده نوعی فرار رو به جلو از سوی باشگاه تراکتور باشد که اظهارات اخیر علیپور نیز به نوعی آن را تایید می کند.