دلیل استعفای مدیرعامل تراکتور مشخص شد
دلیل استعفای مدیرعامل تراکتور مشخص شد
مدیرعامل تراکتور در مورد دلیل استعفای خود صحبت کرد.

به گزارش عصر تبریز، استعفای ناگهانی محمد علیپور که خیلی ها تصور می کردند تراکتور با وی دوران خوبی را پشت سر خواهد گذاشت، اتفاق عجیبی بود که هفته گذشته رخ داد. هیات مدیره باشگاه تراکتور بلافاصله این استعفا را پذیرفته و حسن آذرنیا را به عنوان جانشین موقت علیپور انتخاب کردند.

طی روزهای اخیر شایعات متعددی در خصوص این جدایی مطرح شد. برخی ها نداشتن استقلال کافی را دلیل استعفای علیپور دانسته و جدایی او را به جدایی درودگر از تراکتور شبیه دانستند. برخی ها نیز با اشاره به مبالغ قراردادهایی که افشا شد، اختلافات نقل و انتقالاتی را دلیل قطع همکاری طرفین دانستند.

در واکنش به این گمانه زنی ها، محمد علیپور در ویدیویی که روز گذشته منتشر کرد، در خصوص دلیل جدایی اش گفت:

مالک باشگاه تراکتور همان روز اول به من پیشنهادی داد، اما من قراردادی با باشگاه نبستم و درخواست مالی هم نداشتم. موفقیت تیم تراکتور برای من به عنوان هوادار تراکتور اهمیت دارد. وضعیت اقتصادی باشگاه تراکتور قابل تحمل بود و هیچ ایرادی به مالک باشگاه وارد نکردم. البته اضافه شدن برخی از مسائل از جمله نبود مرزبندی و ساختار ساماندهی باعث شد که ما به این جمع بندی برسیم که امکان همکاری با باشگاه تراکتور ممکن نیست؛ بنابراین از مدیریت این باشگاه تبریزی کناره گیری کردم که این موضوع اتفاق طبیعی در باشگاه‌های خصوصی و دولتی  محسوب می‌شود.

اظهارات فوق به خوبی نشان می دهد که ادعای اول در خصوص دلیل جدایی علیپور صحت داشته و او که با تصوری متفاوت در باشگاه تراکتور حضور یافته بود پس از اینکه متوجه شد از استقلال کافی در تصمیم گیری برخوردار نیست، رفتن را به ماندن ترجیح داد.