توزیع ۵۰ هزار ماسک بین رانندگان ناوگان اتوبوسرانی تبریز
توزیع ۵۰ هزار ماسک بین رانندگان ناوگان اتوبوسرانی تبریز
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: ضدعفونی مستمر اتوبوس‌ها، ایستگاه‌ها و دکه‌ها و همچنین توزیع ماسک رایگان بین رانندگان و مسافران ناوگان همچنان ادامه دارد.

به گزارش عصرتبریز، ایمان غنی‌زاده با اعلام این خبر گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در جامعه و تاکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، بیش از ۵۰ هزار ماسک بین رانندگان بخش عمومی و خصوصی از اول سال جاری توزیع شده است.

او با اشاره به اینکه ضدعفونی مستمر اتوبوس‌ها، ایستگاه‌ها و دکه‌ها ادامه دارد، افزود: استفاده همزمان مسافران از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری در داخل اتوبوس‌ها، تاثیر زیادی در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا دارد و به همین دلیل شرکت واحد با اجرای طرح رایگان توزیع ماسک در دو ماه اخیر تعداد دو هزار ماسک بین شهروندان فاقد ماسک توزیع کرده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با بیان اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی از طرف شهروندان و همکاران شرکت واحد الزامی است، گفت: بازرسان این شرکت به رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی در ناوگان حمل و نقل اتوبوسرانی به صورت روزانه و مستمر نظارت و کنترل کافی دارند تا بتوانیم با همکاری شهروندان این ویروس را ریشه‌کن کنیم.