ماشین همچنان روی دور باخت!
ماشین همچنان روی دور باخت!
مس در رفسنجان موفق شد با تعویض‌های طلایی سرمربی خود به یک برد خانگی دست پیدا کند.

به گزارش عصرتبریز، تیم ماشین‌سازی در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر میهمان مس رفسنجان بود. این دیدار با شکست یک بر صفر ماشین‌سازی همراه بود.

هفته یازدهم لیگ برتر؛ یکشنبه: ۹۹/۱۰/۲۱- ساعت ۱۵۰۰
ورزشگاه: شهدای صنعت مس رفسنجان/ بدون تماشاگر
داور: جواد رحیم زاده/ کمک ها: محمد رضا منصوری و حسن انتظاری/ کمک داور اضافی ۱و۲: حسین زمانی و ابوالفضل دوستی


ترکیب دو تیم:

مس: داوود نوشی‌صوفیانی، عقیل کعبی، حامد نورمحمدی، محمد آقاجانپور، مسیح زاهدی، میثم نقی‌زاده، محسن آذرباد، علی ارجمندیان، مهرداد رضايی، مهرداد آوخ، محمد قاضی

ماشین‌سازی: مهدی رستمی، اکبر آفاقی، فرشاد اسدی، مهدی مومنی، بهمن سالاری، ابوالفضل رزاق پور، منصور باقری، محمدامین رضایی، فرزاد محمدی، سیدمحمد حسینی، اتابک زارعی


شرح بازی:

نیمه اول: نیمه اول بازی با حملات پراکنده و بی‌ثمر دو تیم آغاز شد. بعد از رد و بدل شدن چند توپ به سمت دروازه‌ها، شاهد ارائه یک بازی کم افت و خیز از دو تیم تا دقیقه سی بازی بودیم. ضربه سر دیدنی آوخ در دقیقه سی یخ بازی را شکست، ضربه‌ای که با واکنش دیدنی دروازه‌بان ماشین‌سازی راهی کرنر شد. ۱۵ دقیقه پایانی نیمه با یک موقعیت خطرناک برای ماشین همراه بود و در نهایت دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند.

نیمه دوم: مس رفسنجان نیمه دوم را تهاجمی آغاز کرد اما حملات این تیم راهی به دروازه حریف نداشت. با گذشت ۱۵ دقیقه از نیمه دوم، شاهد ایجاد تغییراتی در ترکیب دو تیم بودیم و سرمربیان دو تیم به دنبال تغییر در شرایط بازی بودند. این تغییرات سرعت بازی را اندکی بیشتر کرد. در ادامه بازی موقعیت‌هایی را روی دروازه دو تیم به خصوص ماشین‌سازی شاهد بودیم که این موقعیت‌ها به گل تبدیل نشدند تا اینکه روی حرکت دو بازیکن تعویضی، مس در دقیقه ۷۶ به گل رسید؛ این گل روی پاس علیرضا نقی‌زاده و ضربه فراز امامعلی به ثمر رسید. بعد از گل مس، ماشین‌سازی در جبران نتیجه ناموفق بود و یک بار دیگر با شکست زمین بازی را ترک کرد.