گوشت تبریز تبدیل به برند شده است
گوشت تبریز تبدیل به برند شده است
مدیرعامل کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: امروز گوشت تبریز به سبب بالا بودن کیفیت و بهداشت و نصب شناسنامه تبدیل به برند در کشورمان شده است.

به گزارش عصرتبریز، کریم قدرتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به عملکرد کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز و اقدامات انجام گرفته در شناسنامه‌دار کردن گوشت استحصالی و بسته‌بندی بهداشتی و همچنین تلاش شبانه‌روزی پرسنل سازمان، خوشبختانه امروز گوشت تبریز به سبب بالا بودن کیفیت و بهداشت و نصب شناسنامه تبدیل به برند در کشورمان شده است.

وی افزود: در خصوص امنیت غذایی و بهداشتی مردم با هیچ‌کس معامله نمی‌کنیم و با قدرت و ظرفیت‌های والایی که در این مجموعه وجود دارد اجازه نخواهیم داد ذره‌ای از اطمینان مصرف‌کنندگان و شهروندان به کشتارگاه تبریز کاسته شود.

مدیرعامل کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: بهداشت و سم‌زدایی، ضد عفونی و شستشوی سالن و محوطه مثل سابق و حتی با حساسیت بیشتری باید دنبال شود و تمامی امور باید با دستورالعمل دامپزشکی انجام گیرد.

قدرتی ادامه داد: چندین پروژه تولیدی را در ماه آتی در دستور کار داریم و به سرانجام خواهیم رساند تا بهره‌وری کشتارگاه را افزایش دهیم به همین دلیل می‌بایست تعامل و همکاری لازم بین تمامی واحدها تداوم داشته و از تمامی ابزارها استفاده کنید تا احیانا اگر نقصی یا ایرادی حتی در جزئی‌ترین مسئله بود با هم‌فکری معاونین و مدیران سازمان مرتفع شود.

مدیرعامل کشتارگاه تبریز تاکید کرد: در کارها اخلاص و قاطعیت داشته باشید و تا وقتی مسئولی کارش را درست انجام دهد حمایتش خواهیم کرد و امیدوارم سرعت، کیفیت و دقت در سرلوحه تمامی امورات سازمان قرار گیرد و تمامی درخواست‌ها به سرعت و خریدها به موقع انجام گیرد تا خللی در کارها به‌وجود نیاید.

در پایان این مراسم آقایان حسین صفرنژاد به‌عنوان سرپرست مدیریت مالی سازمان، حبیب‌الله نسقی به‌عنوان سرپرست معاونت امور کشتار، علی قولیان سربخش خط گاوی و فریدون رجبی در سمت سربخش خط گوسفندی معارفه شدند.