فریم به فریم با کتک کاری آخر بازی گل گهر – تراکتور
فریم به فریم با کتک کاری آخر بازی گل گهر – تراکتور
لحظه پایان بازی گل گهر و تراکتور، همراه با شبیه‌سازی رقابت‌های مبارزه آزاد در کنار زمین بود.

به گزارض عصرتبریز، شرایط دو تیم گل گهر و تراکتور در جدول رده‌بندی، تقابل امروز دو تیم را به یک تقابل بسیار حساس تبدیل کرده بود. حساسیت بالای بازی باعث شده بود تا در طول ۹۰ دقیقه بارها شاهد درگیری بازیکنان دو تیم باشیم.

این درگیری‌ها در کنار اعتراضات بی‌پایان اعضای کادر فنی دو تیم به قضاوت داور بازی، تقابل گل گهر و تراکتور را به یک تقابل جنجالی و پرتنش تبدیل کرد به طوری که در طول ۹۰ دقیقه، بارها شاهد ایجاد وقفه در بازی بودیم. داور بازی بارها بازی را متوقف و به کادر فنی دو تیم تذکر داد. درگیری بازیکنان هم بارها این توقف را در بازی ایجاد کرد.

در کنار تمامی درگیری‌ها و اعتراضات، اتفاقی که در پایان بازی رخ داد، یک اتفاق بسیار عجیب و زننده بود. بلافاصله بعد از به صدا در آمدن سوت پایان بازی، سعید مهری و آرمین سهرابیان با یکدیگر درگیر شده و با لگدهای سنگین از خجالت هم در آمدند. شدت این درگیری به حدی بود که بیننده را به یاد مسابقات UFC می‌انداخت.

بعد از چند ثانیه که مهری و سهرابیان بالای ده لگد نثار هم کردند، بازیکنان دو تیم، داوران و نیروهای انتظامی وارد عمل شده و سعی در ختم دعوا داشتند. پایان این دعوا با نشان دادن کارت قرمز به هر دو بازیکن همراه بود. سهرابیان و مهری بعد از دریافت کارت قرمز در حالی که همچنان عصبانی و پرخاشگر بودند، توسط هم تیمی‌هایشان راهی رختکن شدند.