ضرورت عزم همگانی برای حل مشکلات تعاونی‌های مسکن
ضرورت عزم همگانی برای حل مشکلات تعاونی‌های مسکن
استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به توجه ویژه مدیران استان به رفع مشکلات تعاونی‌های مسکن کارکنان دولت گفت: رفع مشکلات این حوزه یکی از اصلی‌ترین اولویت‌های ماست.

به گزارش عصرتبریز، محمدرضا پورمحمدی در جلسه بررسی مشکلات شهرک سبلان تبریز در دیدار اعضای هیئت مدیره تعاونی مسکن کارکنان دولت با وی که ظهر امروز در محل استانداری برگزار شد گفت: خوشبختانه اهتمام بسیار خوبی در بین مدیران استان برای رفع مشکلات مربوط به تعاونی های مسکن وجود دارد و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد رفع این مشکلات باشیم.

وی ادامه داد: حمایت از حقوق کارکنان دولت و تمامی اعضا تعاونی‌های مسکن دستگاه‌های دولتی را یکی از اساسی‌ترین وظایف خود می‌دانیم و در این مسیر نیز از هیچ تلاش قانونی و عادلانه برای رفع مشکلات و پایان انتظارات چندین ساله دریغ نمی‌ورزیم.

وی همچنین خواستار همکاری هرچه بیشتر دستگاه‌های ذیربط برای حل مشکلاتی همچون مالکیت و کاربری اراضی مربوط به تعاونی مسکن کارکنان دولت بویژه شهرک سبلان تبریز شد.

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به برخی اقدامات و تصمیمات اشتباه و غیرتخصصی مدیران گذشته عنوان کرد: تعهد مدیران سابق، تعهد ما نیز هست و تا زمانی که مخالف قانون نباشد برای اجرای آن تلاش می‌کنیم.

مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره اتحادیه تعاونی‌های مسکن کارکنان دولت و همچنین مدیران راه و شهرسازی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این جلسه به بیان دیدگاه‌ها و نکته نظرات خود پرداختند.