موسسه کاریابی و کارآفرینی بین‌المللی آرمان ماندگار تجلیل شد
موسسه کاریابی و کارآفرینی بین‌المللی آرمان ماندگار تجلیل شد
موسسه کاریابی و کارآفرینی آرمان ماندگار به عنوان کارآفرین پیشرو اجتماعی در بخش خدمات معرفی و با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اهدای تندیس مرحوم سید رضا مقیمی اصل( پدر صنعت استان) تجلیل شد.

به گزارش عصرتبریز، در مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره معرفی و تجلیل از کارآفرینان برتر استان که با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از کارآفرینان استان برگزار شد، «نیما باقری فرح بخش» مدیرعامل موسسه کاریابی و کارآفرینی آرمان ماندگار به عنوان کارآفرین پیشرو اجتماعی در بخش خدمات انتخاب شد.

کاریابی بین الملل آرمان ماندگار با مجوز رسمی از وزارت تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی به عنوان اولین و تنها دفتر هدایت و حمایت از نیروی کار ایرانی در کشور دانمارک به عنوان تنها دفتر قانونی مشاوره شغلی و کاریابی بین الملل در کشورهای اسکاندیناوی (‌دانمارک،‌ نروژ، ‌سوئد و فنلاند) فعالیت کرده و با در اختیار داشتن همکاران و وکلای مجرب در آن کشورها و با چندین سال سابق کار درخشان توانسته است صدها پرونده موفق از اقشار و صنوف مختلف جامعه کشور با سطح تحصیلات مختلف را به سرانجام برساند.

این شرکت به عنوان تنها نمایندگی هدایت نیروی کار متخصص به کشور دانمارک، تمامی اقدامات  صفر تا صد اعم از آماده‌سازی و ترجمه مدارک، پیگیری و ارسال مرسولات تهیه ویزا و … را انجام‌ می‌دهد و در کشور مقصد نیز پاسخگوی تمام مشکلات و‌مراحل کاری کارجو می‌باشد.

اين مركز مهندسان و نیروی کار ماهر و نیمه ماهر، پزشکان؛ دندانپزشکان و پرستاران و فعالان رشته‌های فنی را از طریق قانونی و با مجوز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد کشورهای اروپایی می‌کند.

همچنین پزشکان عمومی می‌توانند با مراجعه به دفتر ما در کشورهای اسکاندیناوی به صورت رایگان تحصیلات تخصصی خود را ادامه داده و حقوق دریافت کنند.

این موسسه در کشورهای دانمارک و استانبول و در داخل کشور نیز در شهرهای کیش، تبریز، تهران، شیراز و منطقه آزاد ارس شعبه دارد.

براساس این گزارش؛ علاقه مندان جهت استفاده از خدمات این مرکز می‌توانند به دفتر کاریابی بین المللی آرمان ماندگار  مستقر در ولیعصر انتهای همافر – مجتمع تجاری خدماتی اطلس طبقه ۹ واحد ۱۲مراجعه کرده و یا با شماره ۰۴۱۳۳۲۴۹۱۹۳تماس بگیرند.

همچنین آدرس تهران نیز، اول نیاوران، سه راهی اقدسیه مجتمع اطلس مال طبقه A2 واحد ۰۴ و دفتر شیراز نیز مستقر در خیابان قصرالدشت نبش کوچه پنجاه ساختمان آریان هفت، طبقه پنجم.

گفتنی است؛ متقاضیان جهت اطلاعات بیشتر می توانند به صفحه اینستاگرام موسسه به آدرس @armane_mandegar  مراجعه نمایند.