قاتل فراری با شلیک پلیس جان باخت
قاتل فراری با شلیک پلیس جان باخت
فرمانده انتظامی شهرستان هریس گفت: قاتل فراری پس از تعقیب‌وگریز درحالی‌ که اقدام به چاقوکشی و مجروح کردن دو مامور نیروی انتظامی کرد، پس از شلیک پلیس به پایش در بیمارستان جان خود را از دست داد.

به گزارش عصرتبریز، سرهنگ ایرج توکلی در تشریح جزییات این حادثه اظهار داشت: ماموران پس از اطلاع از مخفیگاه قاتل فراری تحت تعقیب مقامات قضایی که در حوزه شهرستان هریس مرتکب قتل شده و دارای سوابق متعدد کیفری بود با هماهنگی مقام قضایی اقدام به دستگیری وی می نمایند.

وی افزود: قاتل به اتهام قتل در ۲۳ آذرماه امسال متواری شده بود که به محض مشاهده ماموران جهت فرار از چنگال قانون با چاقو و به قصد خلع سلاح ماموران به آنان حمله ور شده و دو نفر از ماموران را از ناحیه دست و پا مصدوم می کند.

وی اضافه کرد: ماموران نیز جهت دفاع مشروع و جلوگیری از فرار متهم با رعایت قانون بکارگیری سلاح، پس از صدور فرمان ایست و تیراندازی هوایی، مجرم فراری را از ناحیه پای راست مورد هدف قرار می دهند.

سرهنگ توکلی گفت: مجرم مصدوم جهت مداوا به مراکز درمانی منتقل می شود که در حین درمان علیرغم تلاش تیم پزشکی متاسفانه فوت می کند.

به گفته این مقام انتظامی، مجرم یکی از توزیع کنندگان مواد مخدر، معتاد به شیشه و دارای سوابق متعدد کیفری بوده که با قرار وثیقه آزاد و مرتکب قتل شده بود.