فریم به فریم با اشتباه مرگبار اخباری
فریم به فریم با اشتباه مرگبار اخباری
دروازه‌بان تراکتور با یک اشتباه عجیب، باعث باز شدن دروازه خود و تیمش شد.

به گزارش عصرتبریز، محمدرضا اخباری در نیم فصل اول لیگ بیستم عملکرد خوبی در تراکتور داشت و جزو بهترین‌های پست خود به شمار می‌رفت. او ۵ کلین‌شیت در ۱۴ بازی ثبت کرده و یک پنالتی هم مهار کرد تا در کنار سیوهای نجات‌بخشی که داشت، به مهره‌ای قابل اعتماد در تراکتور تبدیل شود.

در شروع نیم فصل دوم اما شاهد یک اشتباه مرگبار از سوی اخباری بودیم. او در دقیقه ۷۶ بازی و در حالی که می‌توانست پاس رو به عقب هم‌تیمی‌اش را با توجه به حضور مهاجم حریف در محوطه جریمه، تا خروج از زمین مشایعت کند، برای جلوگیری از کرنر شدن توپ، تکلی را زد که به یک پاس گل برای جعفری تبدیل شد.

در صحنه یاد شده، پاس رو به عقب مدافع تراکتور برای محمدرضا اخباری، او را به زحمت انداخت و در حالیکه گلر تبریزی‌ها قصد داشت مانع از کرنر شدن توپ شود، با یک تکل بلند توپ را به سجاد جعفری بازیکن تازه وارد نفت واگذار کرد و او نیز پس از دریبل اخباری، دروازه خالی تراکتور را باز کرد.

این اشتباه اخباری به قیمت از دست رفتن ششمین کلین شیت او تمام شد؛ البته سنگربان تراکتوری‌ها خوش‌شانس بود که هم تیمی‌هایش موفق شدند در ثانیه‌های واپسین بازی، کار را به تساوی بکشانند.