آفاقی: بین ما و تراکتور تبعیض می‌‌گذارند
آفاقی: بین ما و تراکتور تبعیض می‌‌گذارند
اکبر آفاقی می‌گوید که قرارداد بازیکنان ماشین‌سازی از ابتدای فصل پرداخت نشده است.

به گزارش عصرتبریز، اکبر آفاقی هافبک سابق تیم ماشین‌سازی در خصوص نمایش این تیم مقابل شهرخودرو عنوان کرد: بازی خوبی بود، ما ۱۰ روز به دلیل شرایط تیم‌مان تمرین نکرده بودیم و بدن‌مان عقب بود اما تلاشمان را کردیم و تا دقیقه ۹۰ هم برنده بودیم.

وی افزود: ماشین‌سازی الان سه بازی است که نباخته و روال کار را پیدا کرده است اما یک خرده مدیریت و باشگاه کم‌کاری می‌کنند. الان نیم‌فصل شده اما هیچ دریافتی نداشته‌ایم و این وضع برای بقیه بازیکنان هم اصلا مطلوب نیست.

هافبک سابق ماشین درباره حضور مهدی پاشازاده اظهار داشت: آقای پاشازاده مربی بزرگی است و در اروپا هم بازی کرده و صددرصد به تیم کمک می‌کند. امیدوارم با حضور او تیم در لیگ برتر بماند.

آفاقی درباره جدایی‌اش از ماشین‌سازی توضیح داد: ما با قرارداد پایین آمدیم ماشین‌سازی؛ چون می‌خواستیم به تیم شهرمان کمک کنیم. به ما گفتند قرارداد پایین است اما کل آن را دریافت می‌کنید و حقوق‌ها به موقع پرداخت می‌شود اما این اتفاق رخ نداد. الان شرایط اقتصادی سخت است و من راهی به جز جدایی نداشتم.

وی همچنین اضافه کرد: به ما گفتند تا نیم‌فصل صبر کنید اما دوباره خبری نشد. من میخواستم قبل بازی فسخ کنم اما دیدم تیم بازیکن ندارد و گفتم یک بازی هم انجام بدهم و بعد بروم. واقعا ماشین‌سازی مظلوم است و تبعیض زیادی بین این تیم و تراکتور وجود دارد. من اصلا نمیدانم مالک تیم کیست و حتی یک بار هم او را ندیده‌ام اما با این وضع آینده خوبی برای ماشین‌سازی نمی‌بینم.