شهرداری تبریز در خط مقدم مقابله با کرونا بوده است
شهرداری تبریز در خط مقدم مقابله با کرونا بوده است
شهردار تبریز گفت: در ایام کرونا، سازمان‌های شهرداری تبریز جزو دستگاه‌هایی بوده که کاملا پای کار و مستقیما در خط مقدم مقابله با این ویروس بوده‌اند.

به گزارش عصرتبریز، ایرج شهین‌باهر اظهار کرد: در ایام کرونا، شهرداری تبریز جزو دستگاه‌هایی بوده که کاملا پای کار بوده و سازمان‌هایی همچون آرامستان‌ها، خدمات شهری و سلامت مستقیما در خط مقدم مقابله با این ویروس بوده‌اند.

وی افزود: امروز تیم کاری دوره فعلی شهرداری تبریز به خوبی پای کار بوده و در این دوره در تمامی حوزه‌ها از همان سال اول کارنامه درخشانی داشته و تغییر و تحولات اساسی ایجاد کرده است.

او ادامه داد: در این مقطع حساس و سخت که هم کرونا است و هم مشکلات اقتصادی در جامعه وجود دارد، حتی یک نفر هم از مجموعه شهرداری تعدیل نشده است و حقوق و مزایای کارکنان نیز به موقع پرداخت شده است.

شهردار تبریز عنوان کرد: عملکرد دوره پنجم مدیریت شهری و شورا را اعداد و ارقام نشان می‌دهد. وقتی صد در صد درصد بودجه تحقق می‌شود و با افزایش قیمت‌ها در جامعه، ما کاهش هزینه داریم، قطعا قابل توجه و بسیار مهم است و نشان از تلاش مدیران شهرداری دارد.

او افزود: برای این اتفاق مهم مدیران شهرداری وقت گذاشته‌اند و جلوی ریخت و پاش را گرفته‌اند. مدیریت در زمان بی‌پولی ارزش دارد و گرنه همه می‌توانند در موقعی که پول هست، مدیریت کنند.