الان زمان قرائت آیه یاس نیست
الان زمان قرائت آیه یاس نیست
طی روزهای اخیر برخی از رسانه‌ها حملات عجیب و تندی به تراکتور داشته‌اند.

به گزارش عصرتبریز، تراکتور به عنوان یکی از چهار نماینده فوتبال ایران در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا از هفته آینده کار خود را در این رقابت‌ها شروع خواهد کرد. این تیم در گروه B مسابقات با تیم‌های الشارجه امارات – پاختاکور ازبکستان و نیروهوایی عراق همگروه است.

این تیم پس از دوری چند ساله بار دیگر آسیایی شده است. بلاتکلیفی سرمربی سرخ‌پوشان، در پایان نیم‌فصل اول خاتمه یافت و رسول خطیبی به عنوان سرمربی انتخاب شد. بعد از این اتفاق شاهد جذب چند بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی بودیم تا تراکتور برای حضور در آسیا تجهیز شود. البته این تیم هنوز هم جای خالی‌هایی دارد که پر نشده‌اند اما به هر ترتیب هوادارانش امیدوارند تا تیم محبوب‌شان در بازگشت دوباره به آسیا، نتایج قابل قبولی کسب کند.

در چنین شرایطی که تراکتوری‌ها از لحاظ روحی و روانی نیاز به تقویت دارند، برخی از رسانه‌های محلی با اهدافی نامشخص سعی در ایجاد حاشیه‌هایی خام برای تیم کرده‌اند؛ حاشیه‌هایی که در این مقطع حتی از جانب رسانه‌های سراسری نیز غیرقابل قبول است اما در عین ناباوری، این رسانه‌های محلی هستند که سعی در ایجاد حاشیه در این مدت داشته‌اند.

حواشی به وجود آمده البته نمی‌تواند تاثیر زیادی روی تیم داشته باشد چرا که حضور چهره‌های باتجربه توانسته تراکتور را تا حد زیادی از این بابت گارانتی کند. رسانه‌های یاد شده هم بی‌شک از این حواشی راه به جایی نخواهد برد جز چند کلیک بیشتر و یک ذهنیت بد در ذهن اهالی فوتبال آذربایجان.

انتقاد و پرداختن به مسائل ریز درون‌تیمی، از جمله وظایف حرفه‌ای یک رسانه است اما زمان پرداختن به این مسائل بسیار مهم است و تفاوت بین رسانه‌های حرفه‌ای را با رسانه‌های غیرحرفه‌ای و مغرض مشخص می‌کند.