بهره‌برداری از ۱۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس در تبریز
بهره‌برداری از ۱۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس در تبریز
شهردار تبریز از بهره‌برداری ۱۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس خریداری و بازسازی شده خبر داد و گفت: ۵۰ دستگاه اتوبوس جدید دیگر در ماه‌های آتی خریداری می‌شود.

به گزارش عصرتبریز، ایرج شهین‌باهر در مراسم بهره‌برداری ۱۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی‌‌بوس خریداری و بازسازی شده در تبریز در سخنانی با تبریک فرارسیدن روز ارتش گفت: همزمان با روز ارتش ۱۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس خریداری و بازسازی شده به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اضافه شد و حدود ۷۰ میلیارد تومان هزینه شده است که بخشی از این مبلغ مربوط به خرید و بخشی دیگر مربوط به بازسازی خودروها است.

او افزود: سعی و تلاش‌مان توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی است و امیدواریم با آسایش و آرامشی که در خودروهای جدید و بازسازی شده ایجاد می‌شود، شهروندان را به استفاده از حمل و نقل عمومی تشویق کنیم.

شهردار تبریز ادامه داد: مدیریت شهری در حال خرید ۵۰ اتوبوس جدید دیگر است که ماه‌های آتی به ناوگان حمل و نقل عمومی اضافه می‌شود.

او تأکید کرد: هدف ما افزایش تعداد خودروها است تا با این کار اقبال به استفاده از حمل و نقل عمومی در بین شهروندان بیشتر شود.

شهردار تبریز تصریح کرد: از عموم شهروندان درخواست می‌کنم از خودورهای شخصی کمتر استفاده کنند و مدیریت شهری را در حفظ و نگهداری همه امکانات شهر به ویژه وسائط حمل و نقل عمومی که متعلق به عموم شهروندان است، یاری کنند.

شهین‌باهر در پایان ابراز امیدواری کرد با افزایش استفاده از حمل و نقل عمومی، شاهد کاهش ترافیک و آلودگی هوا باشیم.