شهردار تبریز: در پیشگاه مردم سربلندیم
شهردار تبریز: در پیشگاه مردم سربلندیم
شهردار تبریز گفت: تیم فعلی مدیریت شهری با تمام توان کار کرده و پیش مردم سربلند است.

به گزارش عصرتبریز، ایرج شهین‌باهر که در آیین بهره‌برداری از فاز دوم مسیرگشایی شهید میلانی سخن می‌گفت، افزود: اگر در پایان شورای پنجم، شهرداری را بدون بدهی تحویل مردم می‌دهیم در سایه شفافیت و جلوگیری از هزینه‌های بی‌مورد است.

وی اظهار کرد: شهرداری تبریز امروز به خاطر تلاش‌های تیم فعلی مدیریت شهری که در چهار سال گذشته با تمام توان کار کرده‌اند، پیش مردم سربلند است.

او ادامه داد: به‌رغم اینکه در دوره شورای پنجم، شهرداری تبریز صدها پروژه در مناطق مختلف شهر اجرا کرده، اما هیچ پرونده قضایی تشکیل نشده و یا موضوعات خاص پیش نیامده است و این، ارزش کار تیم کنونی را نشان می‌دهد.

شهردار تبریز گفت: اینکه ما صد پروژه انجام دهیم اما ۹۰ پرونده در نهادهای نظارتی تشکیل شود، دلچسب نیست. دلچسب این است که ماموریت‌ها و اقدامات در سایه مدیریت بخش‌هایی همچون عمرانی، بازرسی، حراست، شهرداران مناطق و تمامی عزیزانی که در این حوزه‌ها دقت و تامل و تاثیر دارند، به درستی انجام شود.

او افزود: همکاران ما در دوره فعلی مدیریت شهری، طوری کار کرده‌اند که لازم نباشد بعد از اتمام ماموریت‌ها به مراجع قضایی پاسخگو باشیم و این، بسیار حائز اهمیت است.

شهین‌باهر با بیان اینکه در دوره فعلی مدیریت شهری ترک تشریفات وجود نداشته است، گفت: امروز کمتر دستگاهی پیدا می‌شود که تمامی قراردادهای خود را در معرض دید عموم قرار دهد. به طوری که همه شهروندان می‌توانند جزئیات قراردادها، موضوعات مالی و هزینه‌کرد شهرداری را در سامانه شهرداری مشاهده کنند.

او بیان کرد: اگر در پایان شورای پنجم، شهرداری را بدون بدهی تحویل مردم می‌دهیم در سایه شفافیت، مدیریت شیشه‌ای و قانونی و جلوگیری از هزینه‌های بی‌مورد است.