تداوم فعالیت قرارگاه‌های عملیاتی مقابله با کرونا
تداوم فعالیت قرارگاه‌های عملیاتی مقابله با کرونا
معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز گفت: قرارگاه‌های عملیاتی مناطق دهگانه به صورت روزانه اقدام به تذکر و اخطار به مغازه‌داران و صنوفی که الزام به تعطیلی فعالیت‌ها دارند می‌نمایند.

به گزارش عصرتبریز، محمدرضا قربانیان تبریزی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ارائه خدمات متنوع، حضور میدانی و فعالیت نیروهای خدمات شهری در محلات و مناطق مختلف شهر تبریز بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و نظارت‌های عالیه ستاد معاونت خدمات شهری تبریز به صورت مستمر و روزانه صورت می‌گیرد.

وی افزود: پاکسازی اساسی معابر، پاکسازی و نخاله‌برداری از زمین‌های خالی، لایروبی اساسی، شست و شو و رسوب‌زدایی آب‌روها، جوی‌ها و کانال‌ها از جمله عملیات نیروهای خدمات شهری است که روزانه در نقاط مختلف شهر صورت می‌گیرد.

قربانیان با تاکید بر حذف نازیبایی‌های بصری و پاکسازی شهر از این نازیبایی‌ها، گفت: امحاء آگهی و ‌دیوار نوشته‌ها، پاکسازی و شستشوی دیوارها و حذف دیگر نازیبایی‌های بصری همواره مورد توجه ستاد معاونت خدمات شهری است و در این راستا نیروهای خدمات شهری مناطق به صورت مستمر اقدام به پاکسازی امحاء دیوار نوشته‌ها، آگهی‌ها از چهره شهر می‌نمایند.

وی گفت: عملیات تعمیر و بازسازی باکس‌های زباله، شست و شو و گندزدایی باکس‌ها و زیرباکس‌ها، جداول، زنده‌گیری سگ‌های پرسه‌زن، بهسازی آسفالت، چاله‌زدایی، لکه‌گیری و آسفالت‌ریزی معابر در حوزه‌های مناطق را از دیگر اقدامات روزانه نیروهای خدمات شهری تبریز برشمرد.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان سخنانش با تاکید بر ضرورت توجه و رعایت دستورالعمل‌های ستاد پیشگیری از کرونا اظهار داشت: قرارگاه‌های عملیاتی مناطق دهگانه به صورت روزانه اقدام به تذکر و اخطار به مغازه‌داران و صنوفی که الزام به تعطیلی فعالیت‌ها دارند می‌نمایند و در این راستا شهروندان و اصناف همکاری بسیار خوبی با نیروهای خدمات شهری و قرارگاه‌های عملیاتی دارند.