۵ پروژه مهم را تا دو ماه آینده افتتاح می‌کنیم
۵ پروژه مهم را تا دو ماه آینده افتتاح می‌کنیم
شهردار منطقه ۲ تبریز در آیین افتتاح مجموعه پروژه‌های تکمیل طرح تبادل اتحاد ملی از افتتاح ۵ پروژه عمرانی بزرگ تا ۲ ماه آینده خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، محمدباقر خوشنواز ظهر امروز اظهار داشت: مسقف سازی گلزار شهدای وادی رحمت، ۱۸متری باسمنج منتهی به دروازه تهران، مجتمع چند منظوره خدماتی شهید کسایی و پارک‌های کودک در کوی دادگستری و پارک ترافیک در باغچه بان را تا ۲ ماه آینده افتتاح خواهیم کرد.

شهردار منطقه ۲ تبریز با بیان ویژگی‌های طرح تبادیل اتحاد ملی نیز افزود: مجموعه‌ای که امروز شاهد افتتاح آن هستیم با هزینه تملک ۷۲ میلیارد تومان و به طول ۱۲۲۰ متر مسیرگشایی و احداث شده که مهم‌ترین آثار آن را می‌توان اتصال بزرگترین و متراکم‌ترین مناطق ائل‌گلی شامل رجایی شهر، اسکان، کوی دادگستری، کوی فردوس، گلشهر، پرواز و یاغچیان به مسیر بازار و چایکنار در کوتاه‌ترین زمان و سریع‌ترین شکل ممکن دانست.

خوشنواز در ادامه با اشاره به عملکرد شهرداری منطقه ۲ خاطرنشان ساخت: در سال‌های اخیر علاوه بر مشارکت در پروژه‌های سایر مناطق و سازمان‌های شهرداری توانستیم ۲۵۲ میلیارد تومان از بدهی‌های گذشته این منطقه را پرداخت نماییم.

شهردار منطقه ۲ تبریز تکمیل پارک موزه دفاع مقدس، مسقف‌سازی گلزار شهدا، رمپ میدان افلاک‌نما، یاشیل کورپی، باکس‌گذاری مسیر آبروی خیابان امام (ره)، پارک قازان، خیابان عطار نیشابوری و ایجاد برخی از پارک‌های محله‌ای را از جمله اقدامات منطقه ۲ در سال‌های اخیر دانست.

او تصریح کرد: ویروس کرونا مانعی بر سر راه توسعه و خدمات‌رسانی در شهرداری نیست و در شرایطی که بحران اقتصادی و ویروس کرونا بر جامعه سایه افکنده، شهرداری وقفه‌ای در انجام وظایف خود نداشته و علاوه بر آن هر سال نسبت به سال‌های قبل با افزایش تحقق بودجه مواجه بوده‌ایم.

یادآور می‌شود مجموعه پروژه‌های تکمیل طرح تبادل اتحاد ملی به طول ۱۲۲۰ متر احداث مسیر و ۷۲۰ میلیارد ریال هزینه، همزمان با سالروز استقرار نهاد شوراها تقدیم شهروندان عزیز شد.