سامانه شفافیت پاسخگوی سئوالات شهروندان در مورد شهرداری
سامانه شفافیت پاسخگوی سئوالات شهروندان در مورد شهرداری
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز گفت: سامانه شفافیت با انعکاس روند اقدامات شهرداری، همزمان پاسخگوی تمامی سئوالات شهروندان است.

به گزارش عصرتبریز، مرتضی موحدنیا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شفاف‌سازی وضعیت تمامی پیمان‌ها، مناقصات و پروژه‌های شهرداری تبریز در این سامانه به صورت هفتگی، ماهانه و سالانه از مهمترین اقدامات شهرداری تبریز طی سال‌های گذشته است تا هدفگذاری رفع فساد اداری محقق شود.

وی همچنین با بیان اینکه شفاف‌سازی را از نظام اداری و سرمایه انسانی شهرداری تبریز آغاز کرده‌ایم، گفت: پروژه راه‌اندازی سامانه خدمات پرسنلی (ps) توانست مدیریت و کنترل نظام اداری را از ورود و خروج کارکنان تا بهبود سیستم آموزش ضمن خدمت و افزایش بهره‌وری ریل‌گذاری مجدد کند.

موحدنیا یادآور شد: در این دوره مدیریتی توانسته‌ایم برنامه راهبردی پنج ساله و چشم‌انداز ۱۲ ساله شهرداری تبریز را تدوین و به تصویب برسانیم تا برنامه محوری سرلوحه همه اقدامات ما باشد.

او بیان کرد: یکی از احکام برنامه پنج ساله شهرداری تبریز موضوع مهم شفافیت در عملکرد است و در همین راستا سامانه شفافیت در رفع موانع حصول اهداف کلی برنامه راهبردی پنج ساله به کمک مدیریت کلان شهرداری تبریز می‌آید.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز عنوان کرد: سامانه شفافیت ویترین شاخص‌های کمی و کیفی برنامه راهبردی پنج ساله به شمار می‌رود و امیدواریم شهروندان بر اساس این شاخص‌ها برای ارزیابی عملکرد بودجه‌ای و سالانه شهرداری تبریز در کنار شهرداری تبریز باشند.