تکمیل طرح‌ها در شرایط کنونی کار بزرگی است
تکمیل طرح‌ها در شرایط کنونی کار بزرگی است
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: در شرایط نامطلوب اقتصادی کنونی و با توجه به افزایش یکباره قیمت انواع مصالح، اجرای طرح‌های عمرانی کار بزرگی است.

به گزارش عصرتبریز، علیرضا منادی روز پنجشنبه در مراسم بهره‌برداری از مجموعه طرح‌های تبادل پل اتحاد ملی تبریز، اظهار کرد: با توجه به پیشرفت‌های کشور به خصوص در حوزه علمی، امروز می‌توان گفت که ایران، یک کشور توسعه یافته است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی نیز گفت: حل اساسی معضلات ترافیکی و تکمیل طرح‌های ناقص یکی از دستاوردهای مدیریت شهری است و شهرداری تبریز نیز از توان، همت، اراده و تخصص لازم برای اجرای طرح‌ها برخوردار است.

جواد رحمتی اظهار کرد: در این منطقه‌ای که امروز شاهد افتتاح طرح‌های عمرانی هستیم، یک سری مشکلات ترافیکی از جمله ‌حرکت‌هایی که در اجرای طرح‌های قبلی ناقص باقی مانده بود، وجود داشت که نیاز به حل اساسی این معضل ترافیکی بود.

وی افزود: پل کابلی که حرکت در دو نقطه آن تعمیر نشده بود و یا لوپی که ائل‌گلی را به چایکنار وصل می‌کرد، ولی حجم آن پاسخگو نبود، از جمله مشکلات موجود در این مسیر محسوب می‌شد.

رحمتی خاطرنشان کرد: در این راستا، این مسیر طراحی و کار اجرایی آن تسریع یافت که بر اساس پیش‌بینی ما، با بهره‌برداری از این مجموعه پروژه، مشکلات ترافیکی ذکر شده نیز حل می‌شود.

مجموعه پروژه‌های تکمیل طرح تبادل اتحاد ملی به طول یک هزار و ۲۲۰ متر احداث مسیر و ۷۲۰ میلیارد ریال هزینه، همزمان با سالروز استقرار نهاد شوراها افتتاح شد.